Rise of Merlin
Release 2019
Rise of Merlin Screenshot
2019

Rise of Merlin

O Rise of Merlin

Gniazdo wideo od programistów Play'n GO zabiera Cię w podróż fantastyczną pełną smoków i czarów. Na podstawie legendarnych opowieści o Merlinie czarodzieju, Rise of Merlin daje graczom szansę cieszyć się szybkim ruchem slotu, który jest pełen specjalnych funkcji. Jeśli grałeś w niektóre z innych hitów Play'n GO, gra Rise of Merlin może nie przynieść wielu niespodzianek. Wiele funkcji bonusowych jest tutaj obecnych w niektórych z ich innych hitów. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, czego możesz się spodziewać w naszej recenzji Rise of Merlin dotyczącej slotów online.

Rise of Merlin Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Rise of Merlin jest ustawiony na siatce 5×3, z pięcioma bębnami i trzema rzędami. Linie wypłat w grze wahają się od 1-10, a gracze mają możliwość ich zmiany przed rozpoczęciem gry. Będziesz mógł również wybrać, ile postawisz na każdy obrót, z możliwością wyboru od 0,01 € aż do 100 €.

Istnieją dwie klasy symboli w grze, niższa i wyższa. Niskopłatne symbole to typowe królewskie karty A-10, musisz dopasować co najmniej trzy na jednej linii, aby wygrać. Wysokopłatne symbole to magiczna sowa, dwa smoki w różnych kolorach i sam Merlin. Te symbole premium potrzebują tylko dwóch w jednej linii, aby wygrać, ale Merlin da Ci imponujące 500x stawkę, jeśli wylądujesz pięć w jednej linii.

Rise of Merlin slot wideo dodaje funkcję gry do każdego z Twoich zwycięstw. Każda wygrana, którą zdobędziesz, da Ci możliwość wyboru gry na pieniądze w grze karcianej. Możesz odgadnąć kolor lub kombinezon karty za 2x lub 4x swoją wygraną.

Oprócz typowych symboli, symbol bonusowy Rise of Merlin ma postać kryształowej kuli. Symbol ten działa jak joker, zastępując inne symbole w grze i pomagając mieć nadzieję na dużą wygraną. Działa on również jako symbol zapłaty, z pięcioma symbolami na linii, które dają 500x wyższą stawkę.

W końcu, tak jak w przypadku innych tytułów Play’n GO, ten symbol bonusu działa również jako scatter. Wylądowanie trzech lub więcej kryształowych kul w dowolnym miejscu na bębnach odblokuje darmowe obroty Rise of Merlin. Ta funkcja bonusu daje Ci osiem darmowych obrotów. Przed rozpoczęciem rundy wybierany jest losowy symbol, który będzie działał jako specjalny symbol rozwijający podczas darmowych obrotów. Za każdym razem, gdy wylądujesz trzy lub więcej tego symbolu w dowolnym miejscu, rozszerzy się on na bębny, pomagając ci wylądować kilka imponujących wygranych.

Fakty o grze

data wydania 2019
Linie wypłat 10
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 5,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

W grze znajduje się symbol bonusu, który działa jak dzikie i rozproszone. Możesz odblokować darmowe obroty, które dadzą Ci specjalny symbol ekspansji. Darmowe obroty można uruchomić ponownie, a także otrzymać dodatkowy symbol rozwijający.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Play’n GO opracował slot Rise of Merlin, z którego można korzystać na wszystkich urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z Rise of Merlin?

Gra jako współczynnik RTP na poziomie 96%. Zmienność jest wysoka, a maksymalny wygrany jackpot to 5000x Twoja stawka.

Końcowe pomysły na temat Rise of Merlin

Rise of Merlin jest dość podobny do wielu innych najlepszych gier Play’n GO. Mimo to, jest jeszcze mnóstwo zabawy, a unikalne animacje i grafika sprawiają, że jest to fantastycznie wyglądająca gra. Funkcja bonusu to coś, co być może już znasz, ale naprawdę warto spróbować samemu. Jeśli wolisz grać bez ryzyka, możesz sprawdzić wersję demonstracyjną gry, która jest dostępna już teraz.

Kolejne nowe wydania Play'n GO
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry