Immortal Creatures
Release 03-14-2020
Immortal Creatures Screenshot
03-14-2020

Immortal Creatures

O Immortal Creatures

Zabierając Cię do przeklętego zamku panów wampirów, slot wideo Immortal Creatures firmy Microgaming to 5-bębnowa, 3-rzędowa, 243-payline'owa gra, w której gracze mogą korzystać z 4 rodzajów darmowych obrotów. Co więcej, otrzymasz statyczny jackpot w wysokości 12150x stawkę z takimi graczami jak Wild Moon, Wild Fires i Increasing Multipliers. Dowiedz się więcej w przeglądzie slotów Immortal Creatures.

Immortal Creatures Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zanim bębny zaczną kręcić, gracze muszą określić swój preferowany poziom zakładów zgodnie z ich doświadczeniem i strategią zakładów. System akceptuje stawki od 0,30 do 30,00 monet na rękę, niezależnie od tego, czy jesteś w trybie gotówkowym, czy też używasz kredytów demo w grze Immortal Creatures Free Play, aby nauczyć się jak wygrać.

Układ gry implikuje sposób aktywacji tabeli wypłat i możesz to zrobić za każdym razem, gdy 3 lub więcej takich samych symboli pojawi się na sąsiednim bębnie od lewej strony.

Władcy i damy wampirów są symbolami o najwyższej wypłacalności i dominują nad rezydencją. Gracze, którzy wolą widzieć nieumarłych w rzeczywistości martwych, mogą spróbować szczęścia w grze Vampire Hunters i przełączyć się na inne strony. Każdy z nich ma inną rolę w dodatkowych obrotach, jak pokazano poniżej.

Aby pomóc Ci stworzyć wygrywającą kombinację i zbliżyć się do Immortal Creatures Dużej wygranej 12105x najlepszego strzału, system przydzielił Wildy jako improwizatory linii płatniczej i ikony, które zastępują wszystkie inne symbole oprócz Scatter.

Jako przypadkowe zdarzenie podczas dania głównego, Dziki Księżyc zaczyna się jako funkcja bonusowa Immortal Creatures zamieniająca wszystkie 5 bębnów w Dzikie Bębny. Jest to sposób na zdobycie wyżej wymienionej nagrody jackpota, więc postaraj się trzymać naszych wskazówek, aby tak się stało.

Fakty o grze

data wydania 03-14-2020
Linie wypłat 243
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 12,105
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gdy na zestawie kołowrotków pojawią się 3 lub więcej Scatter’ów, uruchomisz tryb Free Spins Immortal Creatures i będziesz mógł wybrać 1 z 4 typów dodatkowych gier. Cryo Free Spins daje 10 gier z możliwością ponownego wyzwolenia z 5x Multiplikatorem, Ava Free Spins łączy 15 gier z Random Wild Multiplikatorem od 2x do 6x, Tyler Free Spins to około 20 rund z Multiplikatorem Zwiększającym do 5x i mechaniką gier na rolkach, natomiast Bridget Free Spins to zestaw 25 gier z możliwością ponownego wyzwolenia z Wild Fires.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach firmy Microgaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Immortal Creatures, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP w Book of Ba?

Recension for Immortal Creatures slot remains close to the approved RTP factor of 96.86%, where the official info implies a high volatility title.

Końcowe pomysły na temat Immortal Creatures

Jest to gra przyjazna dla budżetu, skierowana do odważniejszej publiczności, podczas gdy osobom o słabym sercu zaleca się rozejrzenie się za rogiem i znalezienie owocowej maszyny do spędzenia miłego popołudnia. Jak widać w samouczku Immortal Creatures, istnieje równowaga pomiędzy modyfikatorami bębnów a statycznym jackpotem, który nie zrobi z ciebie bogatego człowieka, ale z pewnością zwiększy twój budżet i zapewni godziny rozrywki na wysokim poziomie.

Kolejne nowe wydania Microgaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry