Secret Scrolls
Release 12-2023
Secret Scrolls Screenshot
12-2023

Secret Scrolls

O Secret Scrolls

W roli głównej piękny i równie zręczny odkrywca, kuszony przez skarb starożytnego Egiptu, Secret Scrolls slot online przez Inspired Gaming pochodzi z Wilds, Scatterters, Bonus Buy, i innowacyjny tryb Gamble. Więcej szczegółów znajdziesz w recenzji slotu Secret Scrolls.

Secret Scrolls Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Przed rozpoczęciem przygody, gracze są proszeni o wybranie swojego zakładu lub trzymanie się domyślnej wartości 1,00 monety na obrót. Zakres zakładów obejmuje wszystkie budżety od 0,10 do 50 monet na rękę, w zależności od Twojej strategii zakładów.

Kolejną pewną kwestią jest to, że tabela wypłat zawsze faworyzuje symbole o wyższej ocenie wypłaty w porównaniu z symbolami królewskimi. Zasadniczo, tylko na najwyższym poziomie zakładów gracze mogą wygrać Secret Scrolls Dużą wygraną w wysokości 25.000 monet w jednym rozdaniu. Aby to osiągnąć, spróbuj zebrać 5 Lara Croft-lookalikes.

Druga strona spektrum, nawet jeśli można by pomyśleć, że nie jest to lub nie ma żadnego związku z samouczkiem Secret Scrolls oferuje od 25 do 750 monet max. Po przekroczeniu prawidłowej linii wygranej, 3 do 5 z nich wystarczyłoby do osiągnięcia zwycięstwa.

Zastępując wszystkie symbole z wyjątkiem symbolu rozszerzającego podczas trybu Bonusowego Secret Scrolls, Wildy pojawiają się na wszystkich bębnach. Jak już wspomniano, ich przeznaczenie nie jest związane z Scatterami. Skoro o tym mowa, to 3, 4 lub 5 zawsze dają 10 dodatkowych spinów i 2x, 20x lub 200x zakład, odpowiednio.

Dzięki funkcji Bonus Buy gracz może zakupić bezpośrednie wejście do trybu bonusowego. Zakładając, że Twój bankroll może obsłużyć obrót o 100x aktualnego zakładu, w następnym rozdaniu są 3 gwarantowane Scattersy. Czy mógłbyś sprawdzić, czy Titan Thunder: Wrath of Hades oferuje to samo przy znacznie niższej cenie?

Ponadto, gracze mogą wejść w tryb Gamble i korzystać z dwóch kółek: lewe koło daje szansę na zwiększenie balansu za pomocą mnożnika 1/3x, 2x lub 3x, podczas gdy prawe koło daje szansę na rozszerzenie Secret Scrolls Free Play. W ten sposób, wygrane mogą być rozgrywane maksymalnie do 250.000 monet, a ilość nowych darmowych gier jest ograniczona do 20.

Fakty o grze

data wydania 12-2023
Linie wypłat 25
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 250,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Kiedy 3 lub więcej Scatterters zajmują losowe pozycje na zestawie kołowrotków, gracze zostaną zabrani do trybu Free Spins Secret Scrolls i otrzymają partię 10 gier na koszt kasyna. Na początku tej rundy, losowa ikona zostanie przekształcona w Specjalny Symbol Rozszerzający, który płaci w każdej pozycji i mnoży stawkę przez 2x.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Inspired Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Secret Scrolls, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Secret Scrolls?

Recencja Secret Scrolls pozostaje zbliżona do zatwierdzonego współczynnika RTP na poziomie 95,50%, gdzie oficjalne informacje wskazują na wysoką zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Secret Scrolls

Slot Secret Scrolls jest ciekawym tyglem różnych tematów, motywów i modyfikatorów kołowrotka. Jako taka, gra jest skierowana do jak najszerszej grupy odbiorców, oferując im przyjemną szansę na zbudowanie bankrolla.

Kolejne nowe wydania Inspired
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier