Book of Kingdoms
Release 12-2023
Book of Kingdoms Screenshot
12-2023

Book of Kingdoms

O Book of Kingdoms

Piękna księżniczka, spadkobierczyni starożytnej pustynnej krainy, szarlatan próbujący przejąć tron, a ty - najodważniejszy poszukiwacz przygód gwiazdą slotu online Book of Kingdoms Pragmatic Play. Jest to klasyczna 5-bębnowa, 3-rzędowa, 25-wierszowa gra z 3 statycznymi jackpotami, Wild Scatterters i retriggerable Free Spins, o której możesz przeczytać więcej w recenzji Book of Kingdoms slotu.

Book of Kingdoms Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Mówiąc o sposobach uzyskania zapłaty, tutorial Book of Kingdoms opiera się na klasycznej mechanice, która wymaga 3 lub więcej pasujących symboli umieszczonych na sąsiednich bębnach od lewej strony. Inne tytuły o tematyce przygodowej, takie jak slot Kulta Jaska Megaways, mają tendencję do trzymania się tej samej zasady, ale oferują kolejnych zwycięzców w jednym rozdaniu, co nie ma miejsca w tym przypadku.

Zwykłe ikony mogą być zastąpione przez Wild Scatter, uniwersalny symbol, który może również zabrać Cię do Bonusu Book of Kingdoms, gdzie 3 lub 4 płacą odpowiednio 1x i 20x całkowitego zakładu. Twoja strategia zakładów wpływa na całkowitą wypłatę, więc nie jest ona taka sama, gdy stawka wynosi 0,25 jako najniższa możliwa lub w trybie Bet Max zmienia 250 monet jako najwyższą wartość.

Odpowiednio, Book of Kingdoms Duża wygrana idzie do 250.000 monet w kształcie Mega Jackpota, podczas gdy Minor i Major Jackpot płacą odpowiednio 7.500 i 25.000 monet. Aby to osiągnąć, spróbuj znaleźć Symbol Pieniędzy wygenerowany jako losowe zdarzenie w każdym obrocie.

Zasadniczo, Symbol Pieniędzy jest obecny na wszystkich bębnach i może przyjąć losową wartość, aby wyświetlić 1 z 3 statycznych nagród jackpota. Zbierz 5 dopasowań, aby uruchomić funkcję Money Respin i przekształcić zestaw kołowrotków w inną tabelę, gdzie wszystkie normalne symbole znikają.

Gracze rozpoczną od 3 darmowych gier, a licznik zostanie zresetowany za każdym razem, gdy pojawi się nowy symbol pieniądza. Runda kończy się, gdy wszystkie oddechy zostaną zakończone lub cały ekran zostanie wypełniony pieniędzmi. W zależności od wyniku, możesz wziąć 30x, 100x lub 1000x całkowitego zakładu.

Fakty o grze

data wydania 12-2023
Linie wypłat 25
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 250,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Funkcja swobodnego obrotu Book of Kingdoms rozpoczyna się po przekształceniu losowej ikony w specjalny symbol rozwijający. Teraz otrzymasz partię 5 darmowych gier, a 3 lub więcej nowych Scattersów ponownie uruchomi tryb przyznający 5 dodatkowych obrotów. Na szczęście, liczba możliwych ponownych wyzwoleń nie jest ograniczona. Po zakończeniu gry Book of Kingdoms Free Play, Specjalny Symbol Rozszerzający rozszerza się w pionie obejmując wszystkie 3 pozycje na zestawie kołowrotków, płacąc zgodnie z tabelą wygranych.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Pragmatic Play za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry Book of Kingdoms, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Book of Kingdoms?

Recencja Book of Kingdoms pozostaje zbliżona do zatwierdzonego współczynnika RTP na poziomie 96,69%, gdzie oficjalne informacje wskazują na średnią zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Book of Kingdoms

Skierowany do armii fanów wiecznie zielonych motywów, slot Book of Kingdoms dostarcza mieszankę jackpota i gry z nieograniczoną ilością darmowych obrotów. Jako taki, jest on polecany zarówno nowicjuszom, jak i wytrawnym graczom, którzy w relaksującej atmosferze chcą zdobyć do 250.000 monet.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier