Rise of Olympus
Release 23-08-2018
Rise of Olympus Screenshot
23-08-2018

Rise of Olympus

O Rise of Olympus

Rise of Olympus Video slot to kolejna gra kaskadowa typu slot od deweloperów Play'n GO. Jeśli lubisz Reactoonz, Moon Princess czy Cloud Quest, zauważysz tu wiele podobieństw. Gra Rise of Olympus łączy w sobie świetną grafikę i motyw starożytnej greckiej mitologii z mnóstwem specjalnych funkcji, takich jak kaskadowe kołowrotki, multiplikator i darmowe obroty. Dowiedz się wszystkich szczegółów w naszej pełnej recenzji Rise of Olympus slotów.

Rise of Olympus Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Załaduj Rise of Olympus lub sprawdź darmowe demo, a odkryjesz siatkę 5×5 wypełnioną symbolami. Wybierz zakład o wartości od 0,20 € do 100 € za obrót. Za każdym razem, gdy trafisz play, a nie spinning bębnów, siatka zostanie odświeżona o nowe symbole.

Symbole w grze wypłacają się za linię trzy lub więcej, w pionie lub w poziomie. Podstawowe symbole składają się z symboli każdego boga, a następnie samych bogów. Są to: hełm, trójząb, lira i piorunochron. Są też symbole premium, bogowie Hades, Posejdon i Zeus.

W końcu, jest najwyżej płacący symbol w grze, dziki. Jokery nie tylko zastępują inne symbole, pomagając w tworzeniu zwycięskich linii, ale także wypłacają pieniądze. Wylądowanie pięciu jokerów na jednej linii wypłaci 50x twoją stawkę.

Za każdym razem, gdy wygrasz w grze, uruchamiasz kaskadę bonusową Rise of Olympus. Symbol wild pojawia się na środku wygrywającej linii, a symbole spadają w dół siatki. Z każdą kolejną wygraną mnożnik wygranej zwiększa się o jeden, co prowadzi do dużych wygranych później w łańcuchu.

W odróżnieniu od innych slotów kaskadowych, nowe symbole nie wypełniają miejsca zwycięskich symboli. Zamiast tego, po wyczyszczeniu całej siatki, odblokujesz darmowe obroty Rise of Olympus. Możesz wybrać spośród trzech różnych opcji cztery darmowe obroty, które dodadzą dodatkowe cztery za każde doładowanie, pięć darmowych obrotów, które dodadzą trzy kolejne obroty za każde doładowanie lub osiem obrotów, które dodadzą jeszcze dwa.

Podczas rundy darmowych obrotów, otrzymasz bonusową cechę Boga, który wybrałeś, plus mnożnik wygranej nie zostanie zresetowany i może osiągnąć maksymalnie 20x. Jeśli wyczyścisz całą siatkę, możesz natychmiast wygrać 100x swoją stawkę.

Zarówno podczas gry podstawowej, jak i rundy darmowych obrotów, bogowie mogą pojawić się, aby użyć swoich mocy na losowych, nie wygrywających obrotach. Hades przekształca symbole, Posejdon dodaje dziki, a Zeus niszczy do dwóch zestawów symboli.

Fakty o grze

data wydania 23-08-2018
Linie wypłat 1
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 500,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gra posiada kaskadowe wygrane, multiplikatory wygranych i specjalne bonusy na nie wygrywających obrotach. Dostępne są również trzy różne tryby darmowych obrotów, z których można wybierać. Specjalne bonusy obejmują dodatkowe jokery, symbole transformujące oraz symbole niszczące.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Play’n GO zapewnił, że w grę można grać na telefonach komórkowych i tabletach bez konieczności pobierania specjalnego oprogramowania.

Jaki jest współczynnik RTP z Rise of Olympus?

Gra ma RTP na poziomie 96,50%. Zmienność jest wysoka.

Końcowe pomysły na temat Rise of Olympus

Rise of Olympus to wspaniała zabawa, a przy tak wielu specjalnych funkcjach, zawsze coś się dzieje na ekranie. Wszechstronność jest wysoka, ale nagrody są zdecydowanie warte tego z dużym maksymalnym jackpotem. Jeśli spodobały Ci się inne gry kaskadowe z Play’n GO, z pewnością będziesz miał z tą grą dużo zabawy. Wypróbuj darmowe demo, jeśli nadal nie jesteś pewien.

Kolejne nowe wydania Play'n GO
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry