Wild Swarm
Release 05-06-2018
Wild Swarm Screenshot
05-06-2018

Wild Swarm

O Wild Swarm

Push Gaming wydaje swój najnowszy tytuł slotu z grą Wild Swarm. Jest to pełnowartościowy slot, który zapoczątkował buzz w świecie slotów dzięki swojemu stylowi i rozgrywce. Gra ma potencjalny jackpot 600x, który nie jest największy, ale wciąż jest wystarczający, aby skusić większość graczy. Dowiedz się wszystkich szczegółów w naszej pełnej recenzji Wild Swarm dotyczącej slotów.

Wild Swarm Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Wild Swarm gniazdo online jest ustawione na pięciobębnowej, czterorzędowej siatce. Wybierz swoje zakłady, zanim zaczniesz obracać, a dostępne opcje to od 0,20 do 60 euro. Istnieje dwadzieścia różnych linii wypłat, na których trzeba będzie wylądować dwa lub więcej pasujących symboli, aby wygrać.

Symbole w grze zawierają typowe symbole kart od A-J. Istnieją również dwa różne rodzaje kwiatów, doniczka z miodem i królowa pszczoła. Wreszcie, najlepiej płatnym symbolem w grze jest znak dolara. Jest to jedyny symbol, który wypłaca się za linię dwóch. Wszyscy inni potrzebują co najmniej trzech. Jeśli uda ci się wylądować pięć na jednej linii, wygrasz 30x swoją stawkę.

Oprócz zwykłych symboli płatniczych, w grze znajduje się również wiele symboli bonusowych Wild Swarm. Po pierwsze, masz pszczoły. Pojawiają się one losowo w dowolnym miejscu na kołowrotkach, a za każdym razem, gdy je wylądujesz, pszczoła odleci do ula. Na swoim miejscu zostawi dzika, która zastąpi inne płatne symbole.

Wildy również pojawiają się jak zwykle w trakcie gry. Poza tym, masz też rozrzucone odłamki, które są reprezentowane przez rój. Ule mogą pojawić się w poprzek bębnów, a jeśli wylądujesz trzy na raz, odblokujesz rundę darmowych obrotów Wild Swarm. Gracze będą mieli siedem darmowych spinów. Podczas tej rundy, każda pszczoła, która pojawi się na bębnach, pozostanie na swoim miejscu do momentu zakończenia darmowych obrotów.

Ostatecznym symbolem w grze jest klatka piersiowa, która może natychmiastowo wynagrodzić Cię nagrodą pieniężną lub innymi bonusami, w tym darmowymi spinami. Jeśli klatka piersiowa wyląduje w dowolnym miejscu na bębnach, będziesz miał do wyboru pięć różnych ukrytych nagród.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, za każdym razem, gdy wylądujecie pszczoła, wejdzie ona do ula. Czyniąc to, wypełnia ona poziom ula maksymalnie do piątego poziomu. Po osiągnięciu maksymalnego poziomu, każda pszczoła, która wejdzie do ula, ma szansę spowodować eksplozję ula, która uruchamia tryb Rój. Tutaj otrzymasz dziesięć darmowych obrotów, a kilka lepkich dzikich zwierząt wyląduje na kołowrotkach.

Fakty o grze

data wydania 05-06-2018
Linie wypłat 20
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Wild Swarm posiada dwa tryby swobodnego obrotu, dziki, lepkie dziki i bonusowe skrzynie. Skrzynie mogą mieć natychmiastowy mnożnik wygranych ponad 100x twoja stawka plus darmowe obroty, a poziom roju zwiększa się. Podniesienie poziomu ula odblokowuje rundę darmowych obrotów z dodatkowymi lepkimi jokerami.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Push Gaming upewnił się, że gra jest dostępna dla wszystkich graczy. Możesz grać na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Jaki jest współczynnik RTP z Wild Swarm?

Gra ma wskaźnik RTP na poziomie 97,03%. Zmienność jest od średniej do wysokiej.

Końcowe pomysły na temat Wild Swarm

Wild Swarm to wspaniale wyglądająca gra, w którą też można się zabawić. Naprawdę podobała nam się gra podstawowa, zwłaszcza skrzynie, które czasami zawierają masywny multiplikator wygrywają. Czuliśmy, że standardowa runda darmowych obrotów jest trochę za mało. Tryb swarm prowadził do znacznie większych nagród, ale trudno było je odblokować. Jeśli chcielibyście wypróbować grę sami, sprawdźcie darmowe demo do gry.

Kolejne nowe wydania Push Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry