Primal Hunt
Release 24-09-2020
Primal Hunt Screenshot
24-09-2020

Primal Hunt

O Primal Hunt

Zabierając cię w świt cywilizacji, kiedy Jaskiniowe Lwy wciąż rządziły Ziemią, slot wideo Primal Hunt to prehistoryczna, 5-bębnowa, 3-bębnowa, 80-wierszowa gra wyprodukowana przez Betsoft. Gra opiera się na Dzikich Mnożnikach, dzięki którym gracze mogą dodatkowo korzystać z Darmowych Spinów i innych bonusowych funkcji. Dowiedz się więcej w recenzji Primal Hunt dotyczącej slotów.

Primal Hunt Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra opłaca się od lewej do prawej, więc nie będziesz miał szans na tworzenie lawin, jak w grze slotowej Twin Spin Megaways. Nie jest to wcale złe, ponieważ gracze wszystkich poziomów doświadczenia mogą spróbować szczęścia i zobaczyć wypłaty dynamicznie odzwierciedla jące się na podstawie wybranego zakładu.

W związku z tym, tabela wypłat zmienia się w zależności od Twojej strategii zakładów. Gracze mogą postawić od 0,20 do 22,00 monet na rękę i zgarnąć Primal Hunt Dużą wygraną w wysokości 10x stawkę za 5 szablastych tygrysów.

Inne ikony tematyczne, takie jak włócznie i toporki oferują od 15,40 do 110,00 monet, podczas gdy medaliony przedstawiające różne jurajskie zwierzęta parcowe dają maksymalnie 33,00 i minimalnie 0,02 monety. Oczywiście, te ostatnie nie mogą nawet zabrać Cię do strefy komfortu i o wiele lepiej dostać je w Primal Hunt Free Play niż w grze na prawdziwe pieniądze.

Symbole płatnicze są zawsze zastępowalne przez Wildy, które mogą pomóc Ci ukończyć linię płatniczą. Podczas Bonusu Primal Hunt, starożytne cuda są obfite, ponieważ Wildy działają jako Dzikie Mnożniki 2x lub 3x i są stosowane do zwycięskiej linii. Pamiętaj, że możesz je znaleźć tylko na bębnach 2, 3 i 4.

Fakty o grze

data wydania 24-09-2020
Linie wypłat 80
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 220
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Zapoluj na nieuchwytnego Lwa Jaskiniowego i wygraj kilka darmowych spinów Primal Hunt. Z 3, 4 lub 5 rodzajami gier, gracze otrzymają natychmiastowe nagrody pieniężne w wysokości do 176, 352 lub 2.112 monet oraz odpowiednio 8, 12 lub 20 darmowych gier. W ramach tej funkcji, Wildy w połączeniu ze zwierzętami pomnożą wszystkich zwycięzców przez 2 lub 3 razy. Ponadto, mnożą się one z innymi Dzikimi Mnożnikami: 3 Multiplikatory na zestawie kołowrotków pokazujące 3x ostatecznie zwiększają Twoją równowagę o 27.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Betsoft za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Primal Hunt, w którą możesz grać dla zabawy, nawet jeśli dostawca zawsze oferuje rozwiązanie do pobrania.

Jaki jest współczynnik RTP z Primal Hunt?

Rekomendacja dla slotu Primal Hunt pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 96,10%, gdzie oficjalna informacja oznacza tytuł o średniej lub wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Primal Hunt

Zasadniczo, samouczek Primal Hunt dotyczył klasycznej gry slotowej zdominowanej przez Wilds and Scatters. Aby było ciekawiej, studio postanowiło pozwolić multiplikatorom na wzajemne pomnażanie się i generowanie znacznie większych ilości gotówki niż początkowo wyświetlane na stole płatniczym. Fani gier osadzonych daleko przed ludźmi maszerującymi po ziemi mają teraz kolejny interesujący tytuł, aby spróbować szczęścia i cieszyć się widokiem, gdyż jest on zapewne oszałamiający.

Kolejne nowe wydania Betsoft
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry