Wild Wild Riches
Release 24-09-2020
Wild Wild Riches Screenshot
24-09-2020

Wild Wild Riches

O Wild Wild Riches

Wild Wild Riches slot online to urocza, irlandzka gra o tematyce irlandzkiej z Pragmatic Play. Przyłącz się do poszukiwania ogromnego bogactwa i trzech stałych jackpotów podczas podróży na Szmaragdową Wyspę. Unikalna konfiguracja bębnów i kilka ciekawych funkcji bonusowych sprawia, że nie chcesz przegapić tego slotu. Przeczytaj naszą recenzję Wild Wild Riches o slocie, aby poznać wszystkie szczegóły.

Wild Wild Riches Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gniazdo wideo Wild Wild Riches ustawione na nieco nietypowym układzie szpuli. Zamiast prostych pięciu bębnów i trzech rzędów, Wild Wild Riches używa pięciu bębnów z ustawieniem 3-3-4-4-4 rzędów. Istnieje 576 sposobów na wygraną i wygrane są wypłacane z pasujących symboli na sąsiednich bębnach.
Zanim zaczniesz grać, upewnij się, że wybrałeś swój zakład na jeden obrót. Gra Pragmatic Play dała graczom opcję od minimum €0,25 do maksimum €125 z dużą ilością opcji pomiędzy nimi. Gra pozwala również na wybór opcji ante bet. Za jeden obrót zapłacisz 20% więcej, ale zwiększa się szansa na zakłady typu „wilds” i funkcje bonusowe.
Podczas gry masz do dyspozycji dziewięć regularnych symboli płatniczych i cztery różne symbole bonusowe Wild Wild Riches do odebrania. Symbole płatnicze składają się z czterech garniturów kart do gry na dole tabeli wypłat. Do wyższych symboli płatniczych należą: grzybek, fajka, podkowa, harfa celtycka i kufel piwa.
Pierwszym z symboli bonusowych w grze Wild Wild Riches jest joker. Jokery mogą pojawić się w dowolnym miejscu na bębnach i zastąpią inne płatne symbole. Łączą się one również z symbolem bonusu, aby odblokować darmowe obroty Wild Wild Riches. Będziesz potrzebował symbol jokera na każdym z dwóch pierwszych bębnów, a następnie symbol bonusu na trzecim bębnie.
W grze znajdują się również garnki ze złotem i kolekcja symboli. Pule złota mogą pojawić się na trzech, czterech i pięciu bębnach. Mogą one mieć wartość gotówki od 1x do 25x Twojej stawki. Na piątym bębnie mogą pojawić się także multiplikatory. Musisz wylądować symbol kolekcjonerski w tym samym czasie co pula złota, aby wygrać całkowitą gotówkę z każdej z pul złota na rolkach.
Na piątym bębnie znajdziesz również symbole jackpota. Mini jackpot jest warty 50x Twojej stawki, major jest wart 100x, a mega jest wart dużej wygranej 500x Twojej stawki. Ten slot ma maksymalną wygraną w wysokości 1000x Twojej stawki.

Fakty o grze

data wydania 24-09-2020
Linie wypłat 576
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 125,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Wild Wild Riches zawiera wild, free spins i trzy różne stałe jackpoty.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Pragmatyczne odtwarzanie zoptymalizowane Wild Wild Riches dla użytkowników mobilnych. Możesz cieszyć się grą na różnych urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z Wild Wild Riches?

Ten slot ma wskaźnik RTP na poziomie 96,77%. Zmienność jest wysoka.

Końcowe pomysły na temat Wild Wild Riches

Automaty do gry w Leprechauna mogą mieć kilkanaście centów, ale Pragmatyczna Gra przynajmniej starała się uczynić rzeczy bardziej interesującymi. Jest tu wystarczająco dużo funkcji bonusowych, aby zapewnić mnóstwo wysokopłatnej rozrywki, a jackpoty w szczególności iN są świetną zabawą. Wypróbuj darmowe demo, aby przetestować te funkcje i zobaczyć, co o tym myślisz.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry