Joker Super Reels
Release 25-09-2020
Joker Super Reels Screenshot
25-09-2020

Joker Super Reels

O Joker Super Reels

Deweloperzy ReelPlay uchwycili wygląd fizycznego automatu z klasycznym stylem Joker Super Reels slotu online. Ustawiony na tle kasyna, będziesz grał tak, jak na klasycznym automacie do gry, z dwoma oddzielnymi trybami gry dostępnymi do odblokowania. Posiadając klasyczne symbole owoców i ciekawy tryb bonusowy, automat do gry zapewnia dużo zabawy i potencjał do dużej wygranej. Przeczytaj naszą recenzję Joker Super Reels dotyczącą automatów do gier, aby poznać wszystkie szczegóły.

Joker Super Reels Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Akcja odbywa się na trzech bębnach i trzech rzędach, z pięcioma stałymi liniami płatniczymi. W trybie gry bonusowej, może to zwiększyć się do sześćdziesięciu czterech linii wypłat, ale więcej później. Zanim zaczniesz obracać kołowrotki, wybierz zakład spośród dostępnych opcji. ReelPlay zawiera się w przedziale od 0,10 do 25 euro za obrót.
Po wybraniu zakładu, możesz nacisnąć zielony przycisk, aby zagrać lub wybrać funkcję autoplay, aby ustawić kilka kolejnych obrotów. W grze podstawowej jest tylko pięć symboli, na które musisz zwrócić uwagę, a aby wygrać, musisz dopasować trzy z nich na jednej z pięciu linii wypłat.
Symbole obejmują wiśnie, cytryny, śliwki, pomarańcze i gwiazdy, warte maksymalnie 20x Twojej stawki. Ostatnim symbolem jest Joker, który będzie działał jako joker, zastępując dowolny inny symbol na linii. Joker jest również najlepiej płatnym symbolem w grze, który daje Ci maksymalnie 200x stawkę za trzy takie symbole.
Za każdym razem, gdy wygrasz w grze Joker Super Reels, możesz albo odebrać swoją wypłatę, albo użyć jej do zasilenia licznika super gry. Ten licznik jest głównym symbolem bonusu Joker Super Reels, a kiedy go całkowicie zapełnisz, przejdziesz na siatkę 3×4 nad głównymi bębnami, która zawiera 64 sposoby na wygraną i kilka dodatkowych symboli.
W trybie super-metru możesz zmienić poziom zakładów, aby uzyskać dostęp do większej ilości nagród. Joker może przyznawać dodatkowe nagrody na wyższych poziomach zakładów, co zwiększa Twoje szanse na wygraną. Wypłaty mogą wzrosnąć do 2000x Twoja stawka, a maksymalny jackpot w grze jest ustawiony na 27,000x Twoja stawka.

Fakty o grze

data wydania 25-09-2020
Linie wypłat 5
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 675,000
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Joker Super Reels gniazdo wideo zawiera dwie specjalne funkcje, Joker wild i super game meter. Wypełniasz licznik lądując wygrywa, a następnie możesz grać na większej siatce z większą szansą na wygranie dużych nagród. Nie ma żadnych darmowych spinów Joker Super Reels.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, deweloperzy ReelPlay zaprojektowali grę z myślą o użytkownikach mobilnych, możesz grać na ekranie dotykowym i cieszyć się grą na swoim urządzeniu mobilnym.

Jaki jest współczynnik RTP z Joker Super Reels?

Ten slot ma bazowy wskaźnik RTP 96,08%, ale może on wzrosnąć nawet o 98,79%. Zmienność jest wysoka.

Końcowe pomysły na temat Joker Super Reels

Joker Super Reels jest wspaniałym dodatkiem do klasycznego gatunku automatów do gry, a my uwielbiamy design gry, który sprawia, że czujemy się tak, jakbyśmy grali na tradycyjnym automacie w kasynie. Ta super gra daje dużo radości i daje duży potencjał do wielkich wygranych. Wypróbuj darmowe demo już dziś, aby przekonać się o tym osobiście.

Kolejne nowe wydania ReelPlay
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry