Shield of Athena
Release 28-05-2020
Shield of Athena Screenshot
28-05-2020

Shield of Athena

O Shield of Athena

Kolejny pełen akcji slot z Play'n GO z bohaterskim odkrywcą Richem Wilde'em. Tym razem Rich zabrał ze sobą swoją córkę Cat na swoją wyprawę, aby odnaleźć tajemniczego Shield of Athena. Tarcza zawiera wężowłosego potwora, Meduzę, a także odblokowuje niektóre z głównych bonusowych funkcji gry. Dowiedz się wszystkich szczegółów w naszej pełnej recenzji Rich Wilde'a i slocie Shield of Athena.

Shield of Athena Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Shield of Athena to pięciobębnowy, trzywierszowy slot o stylistyce znanej z niektórych innych slotów wideo Play’n GO. Wybierz swoje zakłady od 0,10 € za obrót aż do 100 €. Istnieje dziesięć różnych linii wypłat, wzdłuż których musisz dopasować symbole, aby wygrać.

Symbole w Rich Wilde i slocie online Shield of Athena składają się z symboli kart A-10 i różnych starożytnych greckich symboli tematycznych. Są to: Ster Ateny, Pierścień Mądrości, Wisior Odwagi, Złota Sowa i sama Shield of Athena.

Tarcza może wypłacić 500x twoją stawkę za linię pięciu, ale może również przekształcić się w dziki. Dziki oddech może wystąpić losowo w trakcie gry, zmieniając Tarczę w dziką i aktywując oddech. Symbole Tarczy i wszystkie wygrywające linie pozostaną na swoim miejscu, aż do momentu, gdy nie pojawią się więcej, Twoja duża wygrana zostanie wypłacona.

Inne symbole bonusu Rich Wilde’a i Shield of Athena obejmują samego Richa Wilde’a. Nieustraszony odkrywca zastąpi wszystkie inne symbole, ale również wypłaci 1000x twoją stawkę za linię pięciu. Cat Wilde działa jak scatter w grze, a jeśli pojawi się trzy lub więcej razy na jednym obrocie, odblokujesz rundę darmowych obrotów Shield of Athena.

Gracze otrzymają od dziesięciu do piętnastu darmowych spinów w zależności od tego, ile rozproszeń wyląduje. Podczas rundy darmowych obrotów, Shield of Athena zawsze aktywuje respins i wygrywający mogą szybko układać się w stosy, gdy bębny wypełnią się dzikimi symbolami.

Jest to slot o bardzo dużej zmienności, ale maksymalny jackpot to ogromne 10.000x Twoja stawka.

Fakty o grze

data wydania 28-05-2020
Linie wypłat 10
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Szczelina posiada dziki, rozproszenie i swobodne obroty. Reakcje mogą być losowo wyzwalane w dowolnym momencie gry, zmieniając Tarcze Ateny w dziki. Odpowiedzi trwają, aż do momentu, w którym nie będzie można dodać kolejnych wygranych.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra jest przystosowana do gry mobilnej. Play’n GO opracował slot, z którego można korzystać na wszystkich urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP Richa Wilde'a i Shield of Athena?

Gniazdo wideo ma częstotliwość RTP 96,25%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Shield of Athena

Jeśli spodobały ci się inne wyjścia Richa Wilde’a, to bez wątpienia i ty będziesz zachwycony tą grą. Gra Play’n GO została ulepszona w stosunku do poprzednich tytułów i udało się uchwycić zabawną i bardzo zmienną naturę takich gier jak Book of Dead. Konstrukcja gry jest fantastyczna, a biorąc pod uwagę ogromne potencjalne wygrane, fani slotów z pewnością uznają ją za ekscytującą. Jeśli nie jesteś pewien, możesz wypróbować darmowe demo, w które możesz zagrać już teraz.

Kolejne nowe wydania Play'n GO
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry