Songkran
Release 11-2023
Songkran Screenshot
11-2023

Songkran

O Songkran

Zabierając Cię na jeden z najsłynniejszych festiwali w Bangkoku w Tajlandii, slot online Songkran Tidy świętuje tajski Nowy Rok i to symboliczne oczyszczenie zaprasza graczy do odkrycia wszystkich 384 rodzajów zwycięskich kombinacji. Gracze będą mogli również skorzystać ze Złotej Siły w sposób dokładnie opisany w recenzji Songkran slotów.

Songkran Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

To, co odróżnia samouczek Songkran od innych nowoczesnych gier, takich jak slot Magic Megaways Leprechauna, to możliwość grania. Gracze mogą zdobywać punkty, mając do dyspozycji 3 lub więcej meczów (w niektórych przypadkach 2), gdzie miejsca są rozproszone w polu 2-3-4-4.

W trakcie gry możesz otrzymać boostery od 20% do 60% za pomocą Gold Power. Zostaną one dołączone losowo i za każdym razem, gdy znajdziesz bonusy 2×20% w tej samej kombinacji punktowej, tabela wypłat zostanie ulepszona o 40%. To samo dotyczy ikonek bonusu przyznających bonus od 60% i tak dalej.

Aby faktycznie coś zdobyć, można użyć Wildsa pojawiającego się na kołowrotkach 3, 4 i 5. Wildy mogą oznaczać Scattersy, które pojawiają się losowo podczas gry, aby rozpocząć Premię Songkran w sposób dokładnie opisany poniżej.

Gra oferuje szereg kombinacji zakładów, począwszy od 1,00 do 500 monet na rękę. Naturalnie, tylko symbole z wyższą oceną payot mogą doprowadzić Cię do Songkran Dużej wygranej w wysokości 10x stawka lub 5.000 monet w jednym rozdaniu.

Ikony z motywem przewodnim płacą nieco lepiej niż symbole królewskie, oferując od 0.1x do 9x swoją inwestycję za kombinacje od 2 do 6 rodzajów. Aby otrzymać cokolwiek od asów, królów, waletów lub królowych, musisz dopasować 3 do 5 rodzajów i mieć nadzieję na maksymalnie 5x zwycięstwo linii.

Również Songkran Free Play jest opcją dla początkujących, którzy chcą się nauczyć, jak wygrać i zapoznać się z polem gry. Otrzymasz więcej niż wystarczającą ilość kredytów demo na ten szlachetny cel.

Fakty o grze

data wydania 11-2023
Linie wypłat 384
Zmienność
Brak wyboru
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 5,000
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Począwszy od rundy 2 w funkcji bonusowej, żółto-żółto-żółte zwierzę może pojawić się losowo i wybrać dowolną ikonę, aby je wyeliminować. W późniejszych rundach wyeliminowana ikona nigdy nie pojawi się ponownie. W przypadku wybrania tajskiego krewetki, będzie to koniec rundy. Z drugiej strony, jeśli wszystkie symbole oprócz Krewetki zostaną wybrane, cała gra bonusowa zakończy się powrotem do zwykłej gry. Wygląda to jak rodzaj Songkran Free Spins, ale w bardzo nietypowy sposób.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronie Tidy za pomocą przeglądarki mobilnej. Musisz pobrać aplikację iPhone lub plik Android .apk dla gry Songkran, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Songkran?

Recenzja Songkran zostanie zaktualizowana o zatwierdzony współczynnik RTP, jak tylko otrzymamy oficjalne informacje. Jest to również czas, aby podzielić się z Państwem poziomem zmienności.

Końcowe pomysły na temat Songkran

Jedyną rzeczą, za którą slot Songkran zostanie zapamiętany, jest jego innowacyjny układ, ponieważ prawie wszystkie inne opcje były już wielokrotnie badane. Fani festiwalu mają teraz tytuł tematyczny i na pewno możemy powiedzieć, że gra jest polecana dla tej wąskiej publiczności.

Kolejne nowe wydania tidy
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry