Goblin Mine
Release 4 dni temu
Goblin Mine Screenshot
4 dni temu

Goblin Mine

O Goblin Mine

Udaj się w dół kopalni, aby zobaczyć, jakie bogactwa możesz wykopać w slocie online Tidy's Goblin Mine. W tej grze będziesz kręcić kołowrotki i mieć nadzieję na odkrycie skarbów głęboko w kopalniach, z niewielką pomocą kilku przyjaznych goblinów. Dowiedz się, jakie funkcje i bonusy czekają na Ciebie w naszej recenzji slotu Goblin Mine.

Goblin Mine Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Goblin Mine jest ustawiona na typowej siatce 5×3 z pięcioma bębnami, trzema rzędami i dwudziestoma liniami płatniczymi. Sama siatka jest ustawiona na tle głębokiego szybu kopalnianego, wypełnionego złotem i klejnotami czekającymi tylko na odkrycie.
Zanim zaczniesz grać, wybierz swój zakład spośród dostępnych opcji. Możesz ustawić swoją stawkę na jeden obrót w przedziale od 1 € do 500 €. Gdy już to zrobisz, naciśnij przycisk play lub wybierz opcję autoodtwarzania, aby rozpocząć obracanie bębnów. W trakcie obrotu, będziesz chciał dopasować trzy lub więcej symboli na jednej z linii wypłat.
Symbole w grze składają się z map, kilofów, bomb, srebra, złota, rubinów i diamentów. Na górze tabeli wypłat znajdują się dwa różne gobliny, z których największy odblokuje dużą wygraną za pięć.
Goblin Mine symbole bonusowe obejmują detonator dynamitu i kopalnię szczęścia. Dynamitowe detonatory działają jak symbole wild, zastępując każdy inny zwykły symbol na linii i pomagając w lądowaniu wygrywa. Szczęśliwe miny działają jak rozproszenie w grze, odblokowując rundę darmowych obrotów Goblin Mine. Potrzebujesz trzech lub więcej scatter’ów, aby odblokować tę premię, ale nie muszą one znajdować się na linii wypłat.
Zanim rozpocznie się runda darmowych obrotów, gracze mogą kręcić kołem premiowym, które określi nagrody, jakie otrzymają. Bonusy mnożnikowe, darmowe obroty lub runda bonusowa są dostępne do odblokowania. Podczas gry bonusowej, losowe bonusy mnożnikowe są odblokowywane z różnych kopalni.

Fakty o grze

data wydania 23-10-2020
Linie wypłat 20
Zmienność
Brak wyboru
Bonusowe rundy
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

W slocie wideo Goblin Mine, gracze mogą odkryć wiele różnych specjalnych funkcji, które zwiększają ich potencjał wygrywania. Należą do nich wild, scatter, free spins i multiplikatory. Istnieje również gra bonusowa, która nagradza duży multiplikator w każdej rundzie.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, ta gra jest zoptymalizowana do gry mobilnej, co oznacza, że możesz cieszyć się nią w podróży, bez konieczności pobierania specjalnego oprogramowania na telefon lub tablet.

Jaki jest współczynnik RTP z Goblin Mine?

Współczynnik RTP i zmienność szczeliny są obecnie nieznane.

Końcowe pomysły na temat Goblin Mine

Goblin Mine to ciekawa koncepcja, w której gracze wyruszają w niezwykłą podróż w głąb kopalni wypełnionej skarbem. Cechy szczególne są nieco inne niż te, których można się spodziewać, a gra bonusowa z pewnością wymaga trochę przyzwyczajenia, ale jest duży potencjał, aby wylądować jakieś duże wygrane i maksymalny jackpot ponad 500x Twojej stawki. Zagraj w darmowe demo, aby wypróbować grę dla siebie. Możesz doświadczyć różnych funkcji, które gra ma do zaoferowania, nie ryzykując własnych pieniędzy. Zagraj w grę za darmo, a następnie sam zdecyduj, czy chcesz grać za prawdziwe pieniądze.

Kolejne nowe wydania tidy
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry