Secrets of Cleopatra: Infinity Reels
Release 2023
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
2023

Secrets of Cleopatra: Infinity Reels

O Secrets of Cleopatra: Infinity Reels

Wyposażony w popularny mechanizm Infinity Reels, PG Soft stworzył slot online Secrets of Cleopatra: Infinity Reels dla graczy. Załaduj grę i wybierz się w podróż, aby odkryć tajemnice Starożytnego Egiptu i samej Kleopatry. Gra posiada kilkaekscytujących funkcji bonusowych oraz maksymalny jackpot do 100 000x Twojej stawki. Wszystkie szczegóły znajdziesz w naszej recenzji slotów Secrets of Cleopatra: Infinity Reels.

Secrets of Cleopatra: Infinity Reels Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Ta gra zaczyna się na siatce 3×4, ale jeśli jesteś zaznajomiony z mechanikiem Infinity Reels. Będziesz już wiedział, że to się wkrótce zmieni. W tej grze będziesz potrzebował pięć lub więcej pasujących symboli na wszystkich bębnach, aby wygrać. Każda wygrana, którą wylądujesz, doda kolejne bębny, pod warunkiem, że może to zwiększyć wygraną. To również zwiększy multiplikator wygranej. Można to kontynuować w nieskończoność, ale siatka wraca do normy, gdy kolejne bębny nie zwiększą wygranej.
Przed rozpoczęciem gry, wybierz zakład na jeden obrót, z opcjami od 0,10 do 10 euro. Następnie kliknij na spin lub wybierz autoplay, aby rozpocząć swoją podróż. Uważaj na symbole podczas gry, w sumie dziesięć zwykłych symboli. Składają się one z symboli kart A-9, Atramentów, Oka Horusa, boga Horusa i samej Kleopatry.
Są też dwa różne symbole bonusowe Secrets of Cleopatra: Infinity Reels. Pierwszym z nich jest złota piramida, która działa jak joker i zastąpi dowolny inny symbol płatniczy, aby pomóc Ci w tworzeniu wygranych. Jest też chrząszcz skarabeusz, który działa jak rozproszenie. Rozproszenie może pojawić się w dowolnym miejscu na bębnie, a jeśli wyląduje na najdalszym prawym bębnie, doda kolejny.
Rozproszenie odblokowuje również wolne obroty Secrets of Cleopatra: Infinity Reels. Jeśli wylądujecie trzy w dowolnym miejscu na szpuli, odblokujecie dziesięć wolnych obrotów. Gracze mogą zaryzykować swoje darmowe obroty, aby uzyskać wyższy początkowy multiplikator wygranych. Kiedy darmowe obroty się rozpoczną, mnożnik wzrasta w tym samym tempie, ale nie wróci do końca rundy.
Ten darmowy multiplikator wygranej może prowadzić do dużej wygranej, a więcej darmowych obrotów może być ponownie uruchomiony przez lądowanie dodatkowych rozproszeń. Gracze mogą potencjalnie otrzymać swoje ręce z ogromnym jackpotem 100.000x swoją stawkę.

Fakty o grze

data wydania 2023
Linie wypłat 0
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gra Secrets of Cleopatra: Infinity Reels zawiera dziki, rozrzucone i rozwijające się bębny. W miarę jak bębny się rozszerzają, zwiększa się multiplikator wygranej, a to może trwać w nieskończoność.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gniazdo wideo Secrets of Cleopatra: Infinity Reels zostało zoptymalizowane dla wszystkich urządzeń, w tym dla telefonów.

Jaki jest współczynnik RTP z Secrets of Cleopatra: Infinity Reels?

Gra ma wskaźnik RTP na poziomie 96,74%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Secrets of Cleopatra: Infinity Reels

Ten slot oferuje graczom duży potencjał zarówno w emocjonującej rozgrywce, jak i w potencjalnych wygranych. Mechanizm Infinity Reels jest świetną zabawą i pozwala na ogromne wypłaty, jeśli gracze mają szczęście połączyć kilka wygranych. Jeśli odblokujesz rundę darmowych obrotów, czekają na Ciebie jeszcze większe nagrody , dlaczego nie wypróbować demo, aby doświadczyć ich dla siebie.

Kolejne nowe wydania Pocket Games Soft
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier