Pharaoh’s Legacy
Release 01-11-2022
Pharaoh's Legacy Screenshot
01-11-2022

Pharaoh’s Legacy

O Pharaoh’s Legacy

Odkryj tajemnice Starożytnego Egiptu i dawno zmarłych faraonów w internetowym slocie FBM's Legacy. Starożytny Egipt może być częstym celem dla graczy slotów, ale FBM ma kilka sztuczek w rękawie, aby utrzymać graczy w rozrywce. Dowiedz się wszystkich szczegółów, w tym funkcji bonusowych i maksymalnego jackpota w naszej recenzji Dziedzictwo FBM.

Pharaoh’s Legacy Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Pharaoh’s Legacy jest ustawiona na siatce 5×3 z pięcioma bębnami, trzema rzędami i dwudziestoma pięcioma liniami płatniczymi. Zanim zaczniesz grać, musisz wybrać swój zakład spośród dostępnych opcji. FBM ustalił minimalną stawkę na 0,25 €, a maksymalną na 125 €.
Kiedy Twój zakład jest już ustawiony i gotowy do gry, kliknij na spin lub wybierz autoplay, aby zacząć kręcić kołowrotki i uważaj na to, które symbole lądują. Istnieje osiem regularnych symboli płatniczych i trzy symbole bonusowe Faraona Legacy’s Legacy. Regularne symbole składają się z symboli kart do gry A-9, z których każdy ma unikalny egipski wzór.
Na górze tabeli wypłat znajduje się również egipski kot i Oko Horusa. Eye of Horus jest najwyżej opłacanym symbolem w grze, potencjalnie wypłacającym dużą wygraną, jeśli uda Ci się wylądować pięć na linii wypłat. Dwa bonusowe symbole w slocie video Legacy Faraona to wild, scatter i symbol bonusu Pyramid.
Symbole wild mogą pojawić się w dowolnym miejscu na bębnach i zastąpią wszelkie inne zwykłe symbole na linii wypłat, pomagając Ci w tworzeniu wygranych i zwiększając Twoje szanse na wypłatę. Drugim symbolem bonus u jest scatter, który przyznaje darmowe spiny.
Wylądowanie trzech lub więcej darmowych spinów scatter odblokowuje rundę bonusową darmowych spinów Faraona Leg acy. Gracze mogą również odblokować rundę bonusową Piramida, lądując trzy lub więcej symboli premii Piramida na jednym obrocie. Tutaj musisz wybrać i dopasować ukryte nagrody, aby wygrać dużą nagrodę pieniężną.

Fakty o grze

data wydania 01-11-2022
Linie wypłat 25
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 125,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Dziedzictwo Faraona zawiera wiele różnych bonusów, które pomogą Ci wygrać. Są to wild, scatter, darmowe obroty oraz runda bonusowa pick and click.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, wszystkie gry FBM są zaprojektowane tak, aby można było z nich korzystać na komputerach i urządzeniach przenośnych. Oznacza to, że możesz grać w Dziedzictwo Faraona na tablecie, telefonie komórkowym lub PC bez konieczności pobierania specjalnego oprogramowania.

Jaki jest czynnik RTP w Dziedzictwie Faraona?

Ta gra ma wskaźnik RTP na poziomie 96%. Zmienność jest oceniana jako średnia do wysokiej.

Końcowe pomysły na temat Pharaoh’s Legacy

Dziedzictwo Faraona nie wygra w najbliższym czasie żadnej nagrody za innowacyjność, ale i tak jest to bardzo zabawne. Projekt jest dość prosty i nieco podstawowy, ale nadal cieszymy się ogólnym wyglądem i wrażeniami z gry. Jeśli spodziewasz się wielkich wygranych, masz szczęście, zmienność jest dość duża, a maksymalny jackpot to 1000x Twoja stawka za chwyty. Jest wystarczająco dużo funkcji bonusowych, aby zapewnić Ci ekscytujące wrażenia, a mimo że rozgrywka jest prosta, to i tak jest dużo zabawy. Wypróbuj grę dla siebie, sprawdzając darmowe demo, które jest dostępne już dziś.

Kolejne nowe wydania FBM
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier