Twin Spin
Release 21-12-2013
Twin Spin Screenshot
21-12-2013

Twin Spin

O Twin Spin

Slot wideo Twin Spin jest klasyczną grą na maszynę do owoców z nowoczesnym skrętem. Na pierwszy rzut oka, gra może wyglądać dość prosto, ale spójrz trochę bliżej, a odkryjesz kilka unikalnych funkcji i specjalnych bonusów. Jeśli jesteś wielkim fanem klasycznych gier slotowych, Twin Spin ma Ci wiele do zaoferowania. Mimo, że slot został wydany w 2013 roku, nadal wygląda świetnie. NetEnt jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów gier kasynowych, a gra Twin Spin jest kolejnym klasykiem. Aby dowiedzieć się więcej o tej grze i jej działaniu, przeczytaj naszą pełną recenzję Twin Spin dotyczącą slotów.

Twin Spin Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Wyposażony w pięciobębnową i trójrzędową siatkę z symbolami, slot Twin Spin oferuje wszystko, czego można by oczekiwać od klasycznej maszyny do owoców. Zanim zaczniesz, postaw zakład, wybierając pomiędzy 0,25€ a 125€.

Kiedy zaczniesz kręcić kołowrotkami, zobaczysz, że sprawy mają się trochę inaczej niż się spodziewasz. Po pierwsze, w Twin Spin są 243 linie płatnicze, które pasują do dwunastu różnych typów symboli. Daje to duży potencjał do osiągnięcia imponującej wygranej.

Symbole w grze obejmują królewskie karty A-9. Masz również wiśnie, dzwonki, BAR, 7 i diamenty. W końcu, są też jokery, które jak można się spodziewać, zastępują wszystkie inne symbole w grze. Nie ma tu żadnych rozproszeń, więc niestety, nie znajdziesz żadnych darmowych spinów Twin Spin do wygrania w trakcie gry.

Jeśli jednak chodzi o funkcje specjalne, gniazdo wideo Twin Spin ma coś nieco bardziej wyjątkowego. Główną funkcją bonusową Twin Spin jest funkcja Twin Reel. Każdy obrót zaczyna się od dwóch bębnów losowo „bliźniaczych”. Te dwa bębny będą pokazywać dokładnie te same symbole co inne i mogą potencjalnie rozszerzyć się, aby pokryć więcej bębnów.

Bliźniacze kołowrotki mogą stać się trypletami, poczwórnymi lub nawet pięciokrotnymi, potencjalnie pokrywając wszystkie kołowrotki i zapewniając Ci dużą wygraną. Maksymalna wygrana w grze to ponad 1000x Twoja stawka. Jeśli chciałbyś wypróbować Twin Spin za darmo, możesz zagrać w darmowe demo, które jest już dostępne.

Fakty o grze

data wydania 21-12-2013
Linie wypłat 243
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 270,000
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gniazdo Twin Spin posiada funkcje wild oraz Twin Reel. Ten specjalny bonus posiada bębny do klonowania, które mogą rozciągać się na całą siatkę gry.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Twin Spin został zoptymalizowany dla urządzeń przenośnych w 2014 r., co oznacza, że działa on płynnie na wszystkich urządzeniach. Nie ma potrzeby pobierania pliku .apk.

Jaki jest współczynnik RTP z Twin Spin?

Gra Twin SPin ma wskaźnik RTP na poziomie 96,55%, według NetEnt.

Końcowe pomysły na temat Twin Spin

Twin Spin nie jest wyposażony w funkcje bonusowe, jak niektóre inne sloty, ale naszym zdaniem udaje mu się osiągnąć idealną równowagę pomiędzy prostą rozgrywką a wciągającymi funkcjami. Jeśli kochasz klasyczne gry na automatach do gier, to jest wiele do pokochania w Twin Spin. Klasyczny, retro feel połączony z bardziej nowoczesną grafiką i funkcjami pomaga stworzyć ponadczasową grę.

Podczas gdy moglibyśmy cieszyć się grą bardziej, gdyby istniały darmowe obroty do odblokowania, unikalna funkcja bliźniaczych kołowrotków i niesamowita ścieżka dźwiękowa zapewniły nam więcej niż wystarczającą ilość rozrywki, aby utrzymać grę przez długi czas. Te cechy w połączeniu z potencjałem do zdobycia całkiem dużych wygranych sprawiają, że w tę grę każdy powinien grać przynajmniej raz.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry