Dead or Alive
Release 10-11-2013
Dead or Alive Screenshot
10-11-2013

Dead or Alive

O Dead or Alive

Od czasu swojej premiery w 2009 roku, slot online Dead or Alive pozostaje jednym z najbardziej ikonicznych i najbardziej lubianych slotów video. Wyprodukowany przez NetEnt, slot wideo Dead or Alive zabiera cię na Dziki Zachód Ameryki, miejsce zamieszkałe przez bandytów, szeryfa z bronią i złoto. W grze Dead or Alive będziesz musiał dopasować trzy lub więcej symboli w dziewięciu liniach wygrywających, aby wygrać. Pomimo swojego wieku, gra Dead or Alive nadal ma mnóstwo wspaniałego uroku i ciekawych cech. Spójrz na naszą pełną recenzję slotów Dead or Alive, aby dowiedzieć się więcej szczegółów.

Dead or Alive Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Dead or Alive opiera się na prostej pięciobębnowej, trzyrzędowej siatce. Gra jest łatwa do grania i dostania się do niej, i to jest część tego, co czyni ją klasyką. Zanim zaczniesz, wybierz swój zakład, z opcjami od 0,09 € do 18 €.

Grając na tle zakurzonego, starego, zachodniego miasta, będziesz musiał dopasować symbole, aby spróbować wylądować wygrywa. Gdy w tle zbliża się burza, uważaj na symbole kart od A-10. Jest też sprzęt szeryfa, w tym jego buty, broń, kapelusz i odznaka, nie zapominając o szklance whiskey. Odznaka szeryfa jest symbolem o najwyższym standardzie płatniczym w grze, wylądowanie pięciu na linii wypłat wypłaci 100x twoją stawkę.

Poza standardowymi symbolami, symbole bonusowe Dead or Alive obejmują także jokery i rozproszenia. Jokery mają postać plakatu Wanted i zastąpią inne symbole, pomagając w wylądowaniu zwycięstw. Jokery są reprezentowane przez dwa skrzyżowane rewolwery, a wylądowanie trzech na jednym obrocie odblokuje tryb darmowych obrotów Dead or Alive.

Wylądowanie w dowolnym miejscu na kołowrotkach z trzema lub większą liczbą sztuk daje dwanaście darmowych obrotów, ale wylądowanie ich po drugiej stronie linii płatniczej również daje wypłatę. Podczas rundy darmowych spinów napotkasz lepkie dziki, a każda wygrana, którą wylądujesz, zostanie podwojona. Jokery, które się pojawią, pozostaną na bębnach do końca rundy, dając Ci możliwość wylądowania kilku dużych wygranych.

Maksymalny jackpot w grze to ponad 12.000x Twoja stawka. Jeśli chciałbyś wypróbować grę bez ryzykowania własnej gotówki, możesz zagrać w demo, które jest już dostępne.

Fakty o grze

data wydania 10-11-2013
Linie wypłat 9
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 2,500
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Dead or Alive zawiera dziki i rozrzucone. Scatter odblokowuje darmowe obroty, w których napotkasz klejące się dziki i 2x mnożnik na wszystkie wygrane.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Tak. Od czasu swojego pierwszego wydania, Dead or Alive został zoptymalizowany do korzystania z niego na urządzeniach przenośnych, w tym telefonach i tabletach. Nie ma potrzeby pobierania pliku .apk.

Jaki jest współczynnik RTP z Dead or Alive?

NetEnt oficjalnie podaje, że przydział czasu na start lub lądowanie ma wskaźnik RTP na poziomie 96,82%.

Końcowe pomysły na temat Dead or Alive

Naszym zdaniem, Dead or Alive jest jednym z najlepszych slotów, w jakie można grać. Rozgrywka jest prosta, a ustawienia i szczegóły w projekcie sprawiają, że gra jest ekscytująca. Do tego dochodzą wspaniałe funkcje bonusowe. Tryb darmowych obrotów jest odblokowany bez większych problemów i może uwolnić kilka całkiem fantastycznych zwycięstw. Jeśli jesteś na slocie Wild West, zdecydowanie powinieneś spróbować na slocie Dead or Alive.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry