24K Dragon
Release 16 dni temu
24K Dragon Screenshot
16 dni temu

24K Dragon

O 24K Dragon

Weź na siebie mityczne smoki w slocie online 24K Dragon, od programistów Play'n GO. Ten slot ma mnóstwo wspaniałych funkcji, kilka ciekawych projektów i duży potencjał wygranej w postaci 24,000x maksymalnego jackpota. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze, w tym jak grać i czego się spodziewać, przeczytaj naszą pełną recenzję dotyczącą slotu 24K Dragon.

24K Dragon Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zestaw składający się z pięciu bębnów, formatu czterorzędowego i zawierający 1024 sposoby na wygraną, gniazdo 24K Dragon zawiera stosy bębnów oraz potencjał do rozbudowy kołowrotków i jeszcze więcej linii płatniczych w późniejszym czasie. Zanim zaczniesz grać, musisz wybrać stawkę za obrót spośród dostępnych opcji. Stawki wahają się od €0.20 do €100, a po ich ustawieniu możesz nacisnąć spin lub wybrać funkcję autoplay.
Podczas obracania bębnów będziesz próbował wylądować trzy lub więcej symboli na sąsiednich bębnach, aby wygrać. Tabela wygranych składa się z symboli kart do gry A-10, jak również z niskich wygranych. Wyżej płatne symbole to lwy, zielone klejnoty, skrzyżowane miecze i dwa wysoko płatne smoki. Srebrne i złote smoki są warte po 5x Twoja stawka za 5 sztuk.
Oprócz zwykłych symboli, możesz również znaleźć kilka różnych symboli bonusowych 24K Dragon, aby zwiększyć swój potencjał wygranej. Pierwszym z nich jest wild, skrzynia ze skarbami, która pojawia się na środkowych bębnach. Jokery zastąpią każdy zwykły symbol, pomagając w tworzeniu wygranych. Czasami mogą również zawierać 2 lub 4-krotny mnożnik wygranych.
Za każdym razem, gdy symbol złotego smoka pojawia się w dowolnym miejscu na bębnach, uruchamia on respin 24K Dragon. Tutaj, pomiędzy jednym a czterema dodatkowymi rzędami są dodawane do środkowych bębnów, co zwiększa liczbę sposobów na wygraną. Istnieją również darmowe spiny 24K Dragon, które można odblokować poprzez zebranie diamentów rozproszonych na jednym obrocie.
Trzy lub więcej diamentów odblokowuje się pomiędzy ośmioma a dwudziestoma darmowymi spinami, a gra zaczyna się na standardowej siatce. Jednakże, za każdym razem, gdy gracz wyląduje w tej rundzie złotego smoka, metr jest wypełniony i można dodać nowe rzędy. Te dodatkowe rzędy pozostają na bębnach do końca rundy, co znacznie zwiększa potencjał wygranej gracza i zwiększa liczbę sposobów na wygraną do 8,192. W tej rundzie bonusowej jokery również zawsze będą wyposażone w mnożnik.

Fakty o grze

data wydania 19-11-2022
Linie wypłat 1024
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 2,400,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gra zawiera dziki, rozproszenie, darmowe obroty i bonusy mnożnikowe. Są też respiny i rozwijające się bębny.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Play’n GO zoptymalizował 24K Dragon dla mobilnej gry.

Jaki jest współczynnik RTP z 24K Dragon?

Ten slot ma wskaźnik RTP na poziomie 96,18%. Zmienność jest wysoka.

Końcowe pomysły na temat 24K Dragon

24K Dragon ma niezwykły styl, ale na pewno będzie wielkim hitem wśród miłośników smoków i gatunku fantasy. Cechy szczególne również są niezwykłe, choć na pewno w dobry sposób. Oddechy i dodatkowe rzędy mają duży potencjał na duże wygrane, a gracze mogą zwiększyć swoje szanse na wygraną jeszcze bardziej podczas rundy darmowych spinów. Zagraj w darmowe demo już dziś, aby wypróbować wszystkie różne funkcje dla siebie.

Kolejne nowe wydania Play'n GO
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier