Warrior Graveyard XNudge
Release 11-2023
Warrior Graveyard XNudge Screenshot
11-2023

Warrior Graveyard XNudge

O Warrior Graveyard XNudge

Po zaciętej walce wszyscy myśleli, że zniknęli, ale teraz podnieśli się i nieumarli przynosząc Grobowe Wilki, Wojownicze Ataki, Graveyard Spins i Śmierć Spins w slocie online Warrior Graveyard XNudge NoLimit City. Dowiedz się, jak wygrać z armią cieni dzięki wskazówkom zebranym w recenzji slotu Warrior Graveyard XNudge.

Warrior Graveyard XNudge Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Kombinacja opatentowanego mechanizmu xNudge Mechanics, obecnie słynnego Nolimit Bonus - Feature Buy, oraz tradycyjnej rozgrywki gwiazdami recenzji Warrior Graveyard XNudge. Jest to gra 6×3 z 25 stałymi liniami płatniczymi, w której każde dotknięcie jest nową szansą na wygraną.

Na kołowrotkach 2, 3, 4 i 5 3-rzędowy symbol Dzikiego Dzikiego zawsze przytakuje do pełnej widoczności. Funkcja xNudge Tombstone Wilds zwiększa mnożnik Wild o +1 z każdym dotknięciem, podczas gdy kiść takich mnożników może być pomnożona przez siebie, aby uzyskać całkowity mnożnik zastosowany na linii zwycięstwa. Czy mógłbyś wymyślić lepszy sposób na zdobycie Warrior Graveyard XNudge Dużej wygranej?

Kiedy zgromadzenie 3+ Wojowników tego samego rodzaju ląduje na zestawie kołowrotków, uruchamiasz funkcję Ataku Wojownika. Następnie, wyzwolona ikona będzie naciskać i pokrywać cały kołowrotek, aby zwiększyć Mnożnik Wypłaty na każdym dotknięciu. Co więcej, wszystkie ikony przesuną się w lewo z gwarancją wygranej zgodnie z tabelą wypłat.

Pamiętaj, że xNudge Tombstone Wilds są zawsze związane z Atakiem Wojownika. Aby mieć pewność, że mają one podwójną ocenę: po pierwsze, Wildy oznaczają wszystkie płatne symbole do wypełnienia linii wypłat, a po drugie, Twój wynik zostanie pomnożony przez liczbę pokazaną na tej właśnie ikonie.

Fakty o grze

data wydania 11-2023
Linie wypłat 25
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Potrzebujesz 3 do 6 Scatter’ów, aby doświadczyć 2 typów Free Spins Warrior Graveyard XNudge. Z 3, 4 lub 5 Scatterami, otrzymasz odpowiednio 8, 10 lub 12 Graveyard Spins. Przez cały czas trwania funkcji, Tombstone Wilds przyznają Nieograniczony Mnożnik, który wzrasta o +1 z każdym nowym dotknięciem, podczas gdy nowy Scatter przyznaje 1 dodatkową darmową grę. Dzięki 6 Scatters otrzymasz zestaw 14 Spinów Śmierci, a Tombstone Wilds zamieni się w Sticky Multiplier Wilds. Ponadto, zwycięzcy zwiększą swoją wartość o +1, a gra Scatterters rozszerzy zakres darmowej gry Warrior Graveyard XNudge.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Gra Warrior Graveyard XNudge jest grą, w którą możesz grać online za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone ani pliku Android .apk. Ponadto, możliwe jest odtwarzanie najlepszych rund gry na wszystkich stronach NoLimit City.

Jaki jest współczynnik RTP z Warrior Graveyard XNudge?

Samouczek Warrior Graveyard XNudge mówi również o współczynniku RTP na poziomie 96,16%. Oficjalne informacje wskazują na dużą zmienność tytułu. Możliwe jest granie dla zabawy i doświadczenia wszystkich funkcji bonusowych Warrior Graveyard XNudge Premia wygrywa bez konieczności inwestowania prawdziwych pieniędzy.

Końcowe pomysły na temat Warrior Graveyard XNudge

Rozgrywalny od 0,25 do 100 monet na rękę, slot Warrior Graveyard XNudge jest pełną akcji grą o tematyce fantasy, w której armia nieumarłych generuje więcej gotówki niż się spodziewano. Jeśli walka z taką plagą jest czymś, co zawsze chciałeś zrobić, aby zarobić na życie, wypróbuj slot Book of Madness Respins of Amun-Re i uratuj przed nimi starożytny Egipt. Obie gry są równie zabawne i potrafią zapewnić wiele godzin rozrywki na wysokim poziomie.

Kolejne nowe wydania Nolimit City
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier