Augustus
Release Wczoraj
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
Wczoraj

Augustus

O Augustus

Cofnij się w czasie do chwały Imperium Rzymskiego z Neon Valley Studios, grając w slot online Augustus. Spodziewaj się odkryć wiele fantastycznych funkcji, a także duży potencjał wygranej, gdy spotkasz pierwszego cesarza Rzymu. Dowiedz się wszystkich szczegółów w naszej pełnej recenzji Augustus slotów poniżej.

Augustus Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Slot wideo Augustus jest ustawiony w Cesarstwie Rzymskim i opiera się na pięciobębnowej, trójrzędowej siatce z dwudziestoma liniami płatniczymi. Zanim rozpoczniesz swoją podróż w czasie, musisz najpierw wybrać zakład spośród dostępnych opcji. Neon Valley Studios ustawiło zakres zakładów od 0,20 € do 200 € za obrót.
Gdy będziesz gotowy, naciśnij przycisk „play” lub ustaw funkcję autoodtwarzania, aby bębny się obracały. Będziesz próbował wylądować trzy lub więcej pasujących symboli na jednej z linii wypłat, aby wygrać. Tabela wygranych składa się z czterech niskich wygranych, czterech średnich wygranych i dwóch wysokich wygranych symboli. Niskie płace składają się z królików kart A-J. Symbole średniopłatne to różne rzymskie artefakty, a symbole wysokopłatne to żołnierz i sam Cesarz Augustus. Oba symbole wysokich wygranych zajmują cały bęben i mogą wypłacić dużą wygraną w wysokości do 15x Twojej stawki.
Grając, natkniesz się również na kilka symboli bonusowych Augustus. Pierwszym z nich jest symbol złotej monety, który jest zbierany na metr powyżej, gdziekolwiek wyląduje na bębnach. Po dodaniu dwóch monet do jednego metra, uruchamia on funkcję wild reel, zamieniając całą rolkę w wild.
Drugim symbolem bonusu jest orzeł rozproszony, który jest kluczem do odblokowania wolnych obrotów Augustus. Wyląduj trzy na szpuli i możesz wybrać jedną z trzech różnych opcji bonusowych. Możesz wybrać dwa darmowe obroty z trzema dzikimi kołowrotkami, osiem darmowych obrotów z dwoma dzikimi kołowrotkami lub dwadzieścia pięć darmowych obrotów z jednym dzikim kołowrotkiem.
Jokery w tej grze zastąpią wszelkie inne płatne symbole, ale także wypłacą do 50x Twojej stawki za pięć z nich. Aktywacja funkcji Jokera w tej grze znacznie zwiększa szansę na dużą wygraną. Z maksymalnym jackpotem w wysokości 1000x Twojej stawki za obrót, są tutaj duże potencjalne nagrody.

Fakty o grze

data wydania 24-11-2020
Linie wypłat 20
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 200,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Augustus zawiera rozproszone, wolne obroty i funkcję dzikiego kołowrotka. Dzikie bębny są aktywowane przez liczniki złotych monet w grze podstawowej i są automatycznie aktywowane podczas darmowych obrotów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Augustus został zoptymalizowany pod kątem mobilnej gry za pomocą elementów sterujących z ekranem dotykowym.

Jaki jest współczynnik RTP z Augustus?

Ten slot ma wskaźnik RTP na poziomie 96,14%. Zmienność jest oceniana jako średnia.

Końcowe pomysły na temat Augustus

Starożytny Rzym jest zawsze doskonałą lokalizacją dla slotów online, ponieważ zapewnia wiele ekscytujących projektów i stylów. Neon Valley Studios posiada również wiele ekscytujących funkcji bonusowych dla graczy, a te oferują również duży potencjał wygrywania. Podoba nam się fakt, że można wybierać pomiędzy kilkoma opcjami darmowych obrotów, a funkcja dzikich bębnów może wyzwolić kilka dużych wygranych. Wypróbuj darmowe demo, aby zobaczyć, co o tym myślisz.

Kolejne nowe wydania Neon Valley Studios
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry