9 Pots of Gold
Release 06-03-2020
9 Pots of Gold Screenshot
06-03-2020

9 Pots of Gold

O 9 Pots of Gold

Od dewelopera Microgaming, 9 Pots of Gold gniazdo wideo jest duchowym następcą 9 Masek ognia. Jeśli podobała Ci się ta gra i jej bonusowe funkcje, to czeka Cię prawdziwa gratka. Gra 9 Pots of Gold jest w zasadzie taka sama, ale teraz z motywem Leprechauna. Slot jest rozgrywany na pięciu bębnach i trzech rzędach z dwudziestoma różnymi liniami płatniczymi. Ładne, standardowe rzeczy. Tam, gdzie rzeczy stają się naprawdę interesujące, są bonusowe funkcje 9 Pots of Gold. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tych i innych funkcjach w naszej recenzji o slocie 9 Pots of Gold.

9 Pots of Gold Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Kiedy pierwszy raz załadujesz grę, napotkasz siatkę 5×3. Zanim zaczniesz, ustaw swoją stawkę. Możesz wybrać różne opcje od €0.20 aż do €60. Gra jest wystarczająco prosta, musisz wylądować co najmniej trzy pasujące symbole na jednej z dwudziestu linii wypłat.

Symbole w grze są mieszanką klasycznych symboli slotów i różnych symboli tematycznych Leprechaun. Należą do nich BAR, szambo, kapelusz Leprechauna i harfa celtycka. Są też trzy różne 7-ki, pojedyncza, podwójna i potrójna 7-ka. Wszystkie siódemki mogą tworzyć zwycięską linię wypłat ze sobą.

Poza regularną grą symboli, należy zwrócić uwagę na magiczne grzyby, które działają jak dziki. Dziki zastępują inne symbole, miejmy nadzieję, że pomogą Ci one w osiągnięciu wielkiej wygranej. Te grzyby-dziki też się opłacają. Wylądowanie pięciu na jednym obrocie wypłaci imponujące 125x twoją stawkę.

Oprócz jokerów, inne symbole bonusowe w grze obejmują symbole scatter i puli. Scatterters odblokuje 9 Pots of Gold darmowe obroty, jeśli wylądujesz trzy lub więcej na obrotach. Będziesz miał możliwość obracania kołem, które może dać do trzydziestu darmowych obrotów i potencjalnie 3x mnożnik.

Symbole puli odblokowują natychmiastową nagrodę pieniężną, jeśli wylądujesz trzy lub więcej na obrotach. Twoją nagrodą będzie stawka pomnożona przez 1x, 5x, 15x, 40x, 100x, 500x lub 2,000x. Wysokość wygranej zależy od tego, ile symboli puli wylądujecie.

Symbole puli mają szansę na odblokowanie maksymalnego jackpota w grze w wysokości 2.000x Twoja stawka. Jeśli chcesz przetestować grę bez ryzyka, możesz zagrać w wersję demonstracyjną, która jest dostępna już teraz.

Fakty o grze

data wydania 06-03-2020
Linie wypłat 20
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 120,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gra dodaje darmowe obroty, szaleństwa i natychmiastowe nagrody pieniężne do mieszanki. Możesz również znaleźć multiplikatory podczas rundy darmowych spinów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, 9 Pots of Gold został opracowany, aby cieszyć się na wszystkich urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z 9 Pots of Gold?

Gra ma wskaźnik RTP na poziomie 96,24%.

Końcowe pomysły na temat 9 Pots of Gold

Jest dużo do podniecenia podczas gry 9 Pots of Gold. Maksymalny jackpot 2.000x Twoja stawka to zdecydowanie coś, co trzymało nas na krawędzi naszych miejsc podczas gry. Funkcje bonusowe, takie jak free spins wheel i pot pay, również sprawiają, że gra jest interesująca.

Podczas gdy gry tematyczne Leprechaun nie są żadną nową ani unikalną perspektywą, 9 Pots of Gold nadal dostarcza wiele akcji, a jednocześnie świetnie wygląda.

Kolejne nowe wydania Gameburger Studios
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry