Taisho Samurai
Release 4 dni temu
Taisho Samurai Screenshot
4 dni temu

Taisho Samurai

O Taisho Samurai

Od deweloperów Manna Play pochodzi ekscytujący Taisho Samurai slot online. Pełen akcji i przygody, udasz się na Wschód i dołączysz do różnych postaci, aby pokonać Króla Ronina. W ofercie są duże potencjalne nagrody, pod warunkiem, że wylądujesz w odpowiednich kombinacjach. Wszystkie szczegóły znajdziesz w naszej opinii o slocie Taisho Samurai.

Taisho Samurai Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Taisho Samurai jest ustawiona na pięć bębnów i trzy rzędy. Istnieje dziewięć stałych linii wypłat i aby wygrać, trzeba wylądować trzy lub więcej pasujących symboli. Zanim jednak zaczniesz, wybierz swój zakład spośród dostępnych opcji.
Taisho Samurai pozwala postawić od 0,50 do 300 euro za obrót. Po wybraniu stawki, trafić spin lub ustawić autoplay, aby rozpocząć spinning. Po rozpoczęciu gry, będziesz czuwać nad dwunastoma różnymi symbolami. Do dyspozycji masz dziesięć regularnych symboli płatniczych i dwa symbole bonusowe Taisho Samurai.
Regularne symbole w slocie video Taisho Samurai składają się z symboli kart do gry A-9 na dole tabeli wypłat. Wyższe symbole płatne składają się z różnych znaków gry. W sumie są to cztery różne znaki, a każdy z nich wypłaca inną kwotę.
Pierwszym z symboli bonusowych jest joker. Symbole wild zastępują wszelkie inne symbole płatnicze, pomagając Ci tworzyć zwycięskie kombinacje. Zebranie wystarczającej ilości symboli jokerów wypełni także specjalny licznik. Każda wygrana jokera, którą wylądujesz, wypełni licznik, który uruchamia specjalną rundę bonusową. Tutaj będziesz miał szansę na dużą wygraną, jeśli pokonasz Króla Ronina.
Drugim symbolem bonusu jest scatter. Scatterters odblokuje darmowe obroty Taisho Samurai. Musisz tylko wylądować w dowolnym miejscu na bębnach na jednym obrocie. Trzy scattersy odblokują dziesięć obrotów, ale możesz odblokować do dwudziestu wolnych obrotów, jeśli wylądujesz pięć scatterów. Każda wygrana podczas darmowych spinów odblokuje specjalną premię, w której można powalić Ronina Kinga, aby uzyskać dużą nagrodę.

Fakty o grze

data wydania 19-09-2020
Linie wypłat 9
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 162,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Taisho Samurai zawiera dwie różne funkcje bonusowe plus dziki i rozproszone. Dostępny jest bonus do darmowych obrotów oraz bonus, który pozwala potencjalnie wygrać dużą nagrodę.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra została zoptymalizowana do gry mobilnej. Możesz załadować Taisho Samurai na swój telefon komórkowy bez problemów.

Jaki jest współczynnik RTP z Taisho Samurai?

Szczelina ta ma wskaźnik RTP na poziomie 96,24% oraz zmienność od średniej do wysokiej.

Końcowe pomysły na temat Taisho Samurai

Manna Play nie jest największym rozwijającym się kasynem, ale firma wie, jak tworzyć ekscytujące i wyjątkowe sloty. Taisho Samurai to kolejny świetny slots od dewelopera, który oferuje kilka ciekawych funkcji bonusowych i całkiem przyzwoity potencjał wygrywania. Maksymalny jackpot 540x Twojej stawki może nie być tak imponujący, ale funkcje bonusowe wydają się wyzwalać dość często. Jeśli chciałbyś wypróbować Taisho Samurai dla siebie, zalecamy najpierw zagrać w darmowe demo. Możesz przetestować wszystkie funkcje i doświadczyć gry samemu, nie ryzykując prawdziwych pieniędzy.

Kolejne nowe wydania Manna Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry