Reel Love
Release 03-2023
Reel Love Screenshot
03-2023

Reel Love

O Reel Love

Po wprowadzeniu się do nowego mieszkania, Rick niespodziewanie spotkał 3 piękne dziewczyny, które zmienią jego życie przez cały czas trwania slotu wideo Reel Love. PG Soft wprowadza unikalną funkcję Girls Transformation Bonus wraz z Free Spins z Multiplikatorami i maksymalną ekspozycją 30000x Twojej stawki. Dowiedz się, jak wygrać je wszystkie po przeczytaniu recenzji na temat slotu Reel Love.

Reel Love Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Jest to 5-bębnowa, 3-bębnowa gra z 20 liniami płatniczymi, w której tabela płatnicza aktywuje się za każdym razem, gdy dopasujesz 3 lub więcej symboli tego samego rodzaju. Dopasowanie jest właściwym słowem dla połączenia ikon blondynki Tiffany, atrakcyjnej sąsiadki Karen i nieśmiałej studentki Any z przeciętnie wyglądającym Rickiem.

Prawdopodobnie mówimy o ikonach z najwyższą oceną wypłaty, gdzie nasz Rick jest Dzikim i może zastąpić wszystkie inne ikony z wyjątkiem tych związanych z funkcjami bonusu Reel Love. Kolejna historia zakochanych w gwiazdach to to, co można znaleźć w slocie online Romeo & Julia Sealed with a Kiss.

Mówiąc o twoich perspektywach zdobycia Reel Love Dużej wygranej, wszystkie dziewczyny mają ten sam dobry wygląd i te same szanse na wygraną. Oznacza to, że każda z nich pojawiła się od 2 do 5 razy na aktywnej linii płatniczej daje od 3 do 400 monet, a dodatkowe tematyczne ikony cukierków, róż i listów miłosnych dają od 6 do 200 monet za 3 do 5 zapałek.

Jako zdarzenie losowe, które może być wywołane przy każdym obrocie, funkcja Girls Transformation przekształca wszystkie symbole Green Girl, Red Girl i Blue Girl w symbole Blue, Red lub Green Girl.

Zarówno w grach cashowych, jak i podczas gry darmowej Reel Love Free Play, gracze otrzymają nagrody komfortu, gdy na bębnie ustawionym w określonej kolejności pojawi się od 3 do 5 symboli królewskich. Kiedy i jeśli to nastąpi, system wypłaci Ci od 5 do 50 monet.

Fakty o grze

data wydania 03-2023
Linie wypłat 20
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 30,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Kiedy 3 Scatterters pojawiają się w dowolnym miejscu na bębnach 2, 3 i 4, można uruchomić grę Reel Love Free Spins i otrzymać 10 obrotów na koszt kasyna. Na początku tej funkcji, wszystkie symbole dziewczyny działają jako multiplikatory początkowo wycenione na x1, jak wskazano na górze bębna. Zwycięzcy, którzy wygrają z którymkolwiek z nich, zwiększają wartość multiplikatora o 1x. Dodatkowo, ikona Dzikiej może również zwiększyć Miernik Mnożnika o 1x. Dla każdego nowego Scatter’a, liczba aktywnych wolnych spinów zostanie zwiększona o +1.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach PG Soft za pomocą przeglądarki mobilnej. Nawet jeśli jest dostępna, nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Reel Love, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Reel Love?

Recension for the Reel Love slot stays close to the approved RTP factor of 96.96%, where the official info implies a medium volatility title.

Końcowe pomysły na temat Reel Love

Ekscytująca historia miłosna opowiedziana w tutorialu Reel Love jest również satysfakcjonująca i polecana naszym młodszym czytelnikom, którzy wciąż poszukują swojego znaczącego drugiego. Podczas pościgu można zebrać sporą ilość monet, aby zabrać ją na kolację i kupić niezapomniany prezent.

Kolejne nowe wydania Pocket Games Soft
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier