Spectre Estate
Release 19-09-2022
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
19-09-2022

Spectre Estate

O Spectre Estate

Zabierając Cię do nawiedzonego domu Halloween upiorną alternatywą, video slot Spectre Estate Just For The Win to 5-bębnowa, 3-bębnowa, 40-wierszowa gra z darmowymi spinami, dzikimi multiplikatorami, Re-Spins i Expanding Wilds. Więcej szczegółów znajdziesz w recenzji Spectre Estate slotu.

Spectre Estate Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zanim przejdziemy do poważniejszych tematów, przynieśmy kilka podstaw do samouczka Spectre Estate. Biorąc pod uwagę liczbę kołowrotków i wierszy, łatwo jest określić swoje główne zadanie. Jasne jest, że 3 lub więcej tego samego rodzaju symboli wystarczy, aby przenieść Cię do tabeli wypłat.

Zarówno gry na prawdziwe pieniądze, jak i darmowe Spectre Estate Free Play oferują ten sam zakres zakładów, podczas gdy te drugie wyświetlają twoje inwestycje jako gotówkę demo, którą możesz wykorzystać, aby nauczyć się jak wygrać. W każdym przypadku, gracze mogą postawić na stole od 0,10 do 100 monet, w zależności od ich strategii zakładów.

Przechodząc powoli do funkcji bonusowych Spectre Estate, musimy tylko wspomnieć, że istnieje 7 symboli płatniczych, z których 4 mają wyższą ocenę wypłaty. Logo gry jest najbardziej lukratywnym z nich, płacąc do 15x stawkę za 5. Gracze mogą również używać Wildsa jako zamiennika dla każdej płacącej ikony.

Przy każdym obrocie, możliwe jest wyzwolenie losowego modyfikatora kołowrotka. Nad zestawem kołowrotków zobaczysz 5-punktowy obszar poziomy z różnymi pojawiającymi się tam funkcjami. Ponadto, niebieskie piękno duchów jest symbolem Feature i potrzebujesz 2 takie, aby uzyskać modyfikator.

Gracze skorzystają w sumie z 7 opcji bonusowych, gdzie Free Spins spot robi to, co już zakładałeś, że przyniesie. Po obrocie, 1x równa się mnożnikowi 1x, tak jak 2x spot. W grze slotowej Dice Dice Dice wartość multiplikatora rośnie z każdą nową wygrywającą kombinacją.

Teraz, istnieje kilka dzikich modeli, w tym Wild Expansion, który zmienia zwykły w Expanding Wild. Dodatkowe Jokery są dodawane z +Jokerami, podczas gdy Jokery 2x lub 3x mogą zabrać Cię do Spectre Estate Dużej Wygranej, ponieważ pomnożą one wszystkich zwycięzców 2x lub 3x.

Fakty o grze

data wydania 19-09-2022
Linie wypłat 40
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 221,900
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Wyzwolony w sposób, który właśnie opracowaliśmy powyżej, tryb Free Spins Spectre Estate zawiera 8 gier na koszt kasyna. Dzięki tej funkcji, Free Spins spot dodaje 2 dodatkowe obroty również utrzymanie innych funkcji spot aktywny. Ponadto symbol Feature, który ląduje na nieaktywnym bębnie, daje 2 dodatkowe obroty.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Just For The Win za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry Spectre Estate, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Spectre Estate?

Recencja Spectre Estate pozostaje zbliżona do zatwierdzonego współczynnika RTP 96,12%. Oficjalna informacja oznacza wysoką zmienność tytułu z częstotliwością uderzenia 20,24%.

Końcowe pomysły na temat Spectre Estate

Z maksymalną nagrodą w wysokości 2219x zakładu lub 221.900 monet, slot Spectre Estate jest dość satysfakcjonującą grą zalecaną dla zwykłych graczy. Kombinacja Halloween, Beetlejuice i kilku innych upiornych motywów i motywów zapewni Ci rozrywkę aż do momentu, gdy pojawi się lepiej płatny zakład.

Kolejne nowe wydania Just For The Win
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier