Atlantean Treasures Mega Moolah
Release Unknown
Atlantean Treasures Mega Moolah Screenshot
Unknown

Atlantean Treasures Mega Moolah

O Atlantean Treasures Mega Moolah

Jeśli jesteś wielkim fanem progresywnych jackpotów i franczyzy Mega Moolah, deweloperzy Neon Valley Studios mają coś dla Ciebie. Atlantean Treasures Mega Moolah slot online zabiera graczy pod morze, gdzie do wygrania jest mnóstwo dużych nagród pieniężnych. Jak to jest typowe dla gier Mega Moolah, istnieje ogromny progresywny jackpot w wysokości ponad 1 miliona euro w górę za chwyty dla szczęśliwych graczy. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów w naszej pełnej recenzji slotów Atlantean Treasure Mega Moolah.

Atlantean Treasures Mega Moolah Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Mega Moolah jest jednym z najbardziej popularnych slotów online na świecie, więc być może już wiesz, jak działa gra Atlantean Treasures Mega Moolah. Gra oparta jest na pięciu bębnach i trzech automatach z dziesięcioma liniami płatniczymi. Zanim zaczniesz grać, będziesz miał szansę wybrać zakład. Opcje wahają się od 0,10 € do 200 € za obrót.

Aby wygrać w grze podstawowej, musisz dopasować trzy lub więcej symboli w jednej z dziesięciu linii. Warto zaznaczyć, że ta gra wypłaca się na liniach rozpoczynających się od lewej lub prawej strony siatki.

Symbole w Atlantean Treasure Mega Moolah składają się z BAR, 7s i różnych podwodnych symboli tematycznych. Są tam rozgwiazdy, wodorosty, koniki morskie i kilka ryb, które wszystkie się opłacają. BAR są najlepiej płatnym symbolem w grze, dając Ci 25x stawkę za linię pięciu.

Poza zwykłymi symbolami, istnieją także dziki, które zastąpią inne symbole, pomagając w wylądowaniu zwycięstw. Mają one postać różowłosej syreny i mogą się rozszerzać, jeśli wylądują na niektórych kołowrotkach. Po rozwinięciu się, aby wypełnić cały kołowrotek, zamknie się on na miejscu i uruchomi oddech. Jeśli inny dziki ląduje, respins zostanie uruchomiony ponownie aż do trzech razy.

Oczywiście, jako gra z progresywnym jackpotem, największym aspektem jest to, jak dostać w swoje ręce tę wielką nagrodę. Przez cały czas gry, przypadkowo natkniesz się na perły, które pojawiają się na szczycie zwykłych symboli. Ich zebranie zwiększy Twoje szanse na uruchomienie koła jackpota progresywnego.

Nie jest jasne, ile pereł potrzeba, aby odblokować bonus, ale jest jasne, że większe stawki zwiększą Twoje szanse. W ofercie są cztery różne jackpoty, a odblokowanie koła jackpota pozwoli Ci obrócić się o szansę na wygranie jednego z nich. Mega jackpot zaczyna się od 1 miliona euro i może być znacznie wyższy. Maksymalna wypłata w grze podstawowej to 500x Twoja stawka.

Fakty o grze

data wydania
Linie wypłat 10
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 500
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Wideo slot Atlantean Mega Moolah jest wyposażony w cztery progresywne jackpoty. Są też rozwijające się dziki i oddechy. Niestety, nie znajdziesz tu żadnych darmowych spinów Atlantean Treasure Mega Moolah.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Jeśli lubisz grać na telefonie komórkowym, z przyjemnością dowiesz się, że gra jest dostępna do gry na urządzeniach przenośnych. Dotyczy to również telefonów i tabletów, a Ty nie musisz nawet nic ściągać.

Jaki jest współczynnik RTP z Atlantean Treasures Mega Moolah?

Gra ma wskaźnik RTP na poziomie 92,08%. Zmienność jest średnia.

Końcowe pomysły na temat Atlantean Treasures Mega Moolah

Podczas gdy my lubimy progresywne jackpoty, Atlantean Mega Moolah nie wnosi nic nowego do stołu. Oprócz nowego motywu i trochę lepiej wyglądającej grafiki, gra nie różni się aż tak bardzo od samej Mega Moolaha. Jednak wielkie jackpoty sprawiają, że jest to bardzo ekscytująca gra, a jeśli kochasz gry progresywne, to prawdopodobnie nadal będziesz się tym cieszyć. Jeśli nadal nie jesteś pewien, zawsze możesz wypróbować darmowe demo.

Kolejne nowe wydania Neon Valley Studios
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry