Rudolph Gone Wild
Release 5 dni temu
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
5 dni temu

Rudolph Gone Wild

O Rudolph Gone Wild

Wesoła oferta bożonarodzeniowa od SG Digital przynosi nam slot online Rudolph Gone Wild. Dołącz do Rudolfa, renifera czerwononononosego, gdy będziesz kręcił kołowrotkami i szukał wielkich wygranych i zabawnych funkcji. Gracze mają do dyspozycji mnóstwo prezentów zapakowanych i ukrytych, które mogą odkryć. Dowiedz się wszystkich szczegółów w naszej recenzji Rudolph Gone Wild slotu poniżej.

Rudolph Gone Wild Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Rudolph Gone Wild jest ustawiona na pięć bębnów i cztery rzędy. W sumie jest pięćdziesiąt linii płatnych i aby wygrać, potrzebujesz trzech lub więcej pasujących symboli w jednej z tych linii. Gracze mogą wygrać maksymalnie 5.000x swoją stawkę.
Wybierz, ile chcesz postawić za jeden obrót, zanim zagrasz, z opcjami od 0,10 € do maksymalnego zakładu w wysokości 25 €. Kiedy wybierzesz swój zakład, będziesz gotowy do wciśnięcia przycisku play lub ustawienia funkcji autoplay, aby rozpocząć grę. Obróć bębny i zobacz, jakie symbole możesz dopasować.
Tabela wypłat w slocie video Rudolph Gone Wild składa się z symboli kart do gry A-9 oraz różnych symboli i znaków o tematyce świątecznej. Są tam piernikarze, choinki, udekorowane domy, elfy, Ojciec Narodzenie i jego sanie. Najwyżej płacący symbol z nich wypłaci maksymalnie 50x swoją stawkę.
Ten slot zawiera również dwa różne symbole wild, standardowy wild i Rudolph wild. Oba te symbole zastąpią każdy inny symbol płatniczy, podczas gdy Dziki Rudolf wyzwoli również oddech Rudolfa. Każdy joker Rudolfa przesuwa się o jedną pozycję w lewo, a respins kontynuuje się aż do momentu, gdy nie pozostanie żaden.
Są też rozproszone, w postaci symbolu darmowych obrotów. Wyląduj w trzech miejscach, aby odblokować swobodne obroty Rudolph Gone Wild. Przed rozpoczęciem bonusu, gracze wybierają spośród kilku ukrytych opcji, aby ujawnić liczbę obrotów oraz wysokość ułożonych jokerów. Opcje wahają się od sześciu do dwudziestu darmowych obrotów, a gracze mogą korzystać ze stosu jokerów o wysokości do ośmiu rzędów.
Podczas gry podstawowej, losowe funkcje mogą być wyzwalane w dowolnym momencie, dodając więcej jokerów do bębnów i zwiększając Twoje szanse na dużą wygraną. Uważaj na elfy i maszynę do naśnieżania, które zwiększają Twój potencjał wygranej.

Fakty o grze

data wydania 25-11-2020
Linie wypłat 50
Zmienność
Brak wyboru
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 125,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Rudolph Gone Wild obejmuje dziki, dzikie oddechy, rozproszenie, wolne obroty i przypadkowe dzikie premie.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Rudolph Gone Wild został zoptymalizowany dla mobilnej gry.

Jaki jest współczynnik RTP z Rudolph Gone Wild?

Ten slot ma wskaźnik RTP 95,33%.

Końcowe pomysły na temat Rudolph Gone Wild

Idealny do wejścia w świątecznego ducha, Rudolph Gone Wild oferuje mnóstwo zabawnych funkcji i mnóstwo wysokiego potencjału wygrywania, aby podekscytować większość graczy. Choć może nie jest to najbardziej unikalny temat, projekty i animacje wciąż dodają wiele zabawy i pomagają poczuć się w środku ciepło i rozmycie. Dzikie oddechy są wspaniałym akcentem i mogą naprawdę zwiększyć Twoje szanse na wygraną podczas gry podstawowej. Jeśli nadal jesteś niezdecydowany, zawsze możesz zagrać w demo za darmo i zobaczyć, co o tym myślisz.

Kolejne nowe wydania SGS Universal
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry