A Tale of Elves
Release 25-11-2020
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
25-11-2020

A Tale of Elves

O A Tale of Elves

Czas udekorować hale i zapakować prezenty, świąteczne elfy są tutaj, w internetowym slocie Microgaming A Tale of Elves. Ta gra łączy w sobie świąteczną zabawę z klasyczną rozgrywką i dużą lotnością. Jest wiele sposobów na wygraną plus kilka doskonałych funkcji bonusowych. Dowiedz się wszystkich szczegółów w naszej recenzji dotyczącej slotów A Take of Elves.

A Tale of Elves Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

A Tale of Elves gra jest ustawiona na pięć bębnów i trzy rzędy, ale posiada 243 sposoby na wygraną. Podczas gry musisz dopasować symbole na sąsiednich bębnach od lewej do prawej. Zanim zaczniesz się o to martwić, najpierw będziesz chciał wybrać zakład spośród dostępnych opcji. Do wyboru są zakłady od 0,30 € do maksymalnie 12 €.
Kiedy będziesz gotowy do gry, wciśnij spin lub wybierz autoodtwarzanie, aby bębny się obracały i spróbuj wylądować zwycięskie kombinacje. Symbole, na które należy zwrócić uwagę, to m.in. królewskie karty A-J na dole tabeli wypłat. Wysokopłatne premie składają się z czterech różnych elfów, z których każdy ma inny strój. Najwyższa z tych regularnych symboli daje wypłatę w wysokości do 8,33x Twojej stawki za pięć z nich.
Pozostałe symbole w tabeli wypłat to symbole bonusu A Tale of Elves, jokery i scatter. Jokery mają postać wieńca bożonarodzeniowego i zastąpią inne symbole płatnicze. Wypłacą one również ponad 16x twoją stawkę za pięć symboli.
Do tego dochodzi scatter, sam Mikołaj, który może ci przyznać kilka poważnych nagród. Wylądowanie dwóch symboli Mikołaja na bębnach na raz odblokuje losową nagrodę pieniężną, a gracze mogą otrzymać do 50x swoją stawkę. Natomiast trzy lub więcej symboli Mikołaja odblokuje darmowe obroty A Tale of Elves plus wypłatę.
Runda darmowych obrotów zaczyna się od wyboru. Gracze mogą wybrać pomiędzy różnymi elfami, z których każdy oferuje inne doświadczenie w grze bonusowej. Możesz wybrać osiemnaście darmowych spinów z 2x mnożnikiem wygranych, czternaście darmowych spinów z 3x mnożnikiem, dziesięć darmowych spinów z 4x mnożnikiem lub osiem darmowych spinów z 5x mnożnikiem.

Fakty o grze

data wydania 25-11-2020
Linie wypłat 243
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 240,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gniazdo wideo A Tale of Elves zawiera dziki, rozproszenie i wolne obroty. Gracze mogą wybrać, jaki rodzaj darmowych obrotów preferują.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, firma Microgaming zoptymalizowała ten slot, aby mógł być używany na różnych urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z A Tale of Elves?

Gra ma wskaźnik RTP na poziomie 95,07%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat A Tale of Elves

Firma Microgaming jest mistrzem w robieniu prostych gier, w które można się dobrze bawić, a A Tale of Elves nie jest wyjątkiem. Gra jest bardzo prosta, bez żadnych ukrytych niespodzianek i skomplikowanych funkcji, a mimo to jest wspaniałą zabawą. Projekty są świetne, podobnie jak fakt, że możesz wybrać, którą specjalną rundę bonusową preferujesz. Wypróbuj darmowe demo już dziś, aby spróbować A Tale of Elves i zobaczyć je na własne oczy.

Kolejne nowe wydania Microgaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry