BountyPop
Release 30-11-2022
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
30-11-2022

BountyPop

O BountyPop

Deweloperzy Yggdrasil połączyli się z AvatarUX, aby wyprodukować slot online BountyPop, będący częścią serii PopWins. Te gry są zwykle dobrze przyjmowane przez graczy, z wieloma wspaniałymi funkcjami, dużymi wygranymi i ekscytującą rozgrywką, którą można znaleźć. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej gry, w tym czego się spodziewać, przeczytaj naszą recenzję BountyPop dotyczącą slotów.

BountyPop Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gniazdo wideo BountyPop jest ustawione na pięć bębnów i trzy rzędy plus 243 sposoby na wygraną. Aby wygrać, trzeba dopasować symbole na sąsiednich bębnach, ale w tej grze, wiersze wypłatę z lewej do prawej i z prawej do lewej. Zanim zaczniesz, upewnij się, że wybrałeś swoją stawkę spośród dostępnych opcji.
AvatarUX oferuje opcje zakładów w przedziale od 0,20 € do 20 €, a po ich ustawieniu możesz nacisnąć play lub wybrać autoplay, aby rozpocząć grę. W trakcie obrotu bębnów, będziesz chciał dopasować jeden z jedenastu symboli gry, aby wygrać.
Tabela wygranych składa się z królewskiej karty A-J oraz siedmiu różnych znaków, z których każdy ma unikalny wzór i kolor, aby je rozróżnić. Zamaskowany mężczyzna jest najwyżej opłacany z całej partii, potencjalnie daje Ci do 10x swoją stawkę za pięć.
W grze BountyPop nie ma jokerów, choć nadal istnieje kilka bonusowych funkcji BountyPop, które można odblokować. Główną cechą jest bonus BountyPop, który aktywuje się przy każdej wygranej. Wygrane symbole pop i zostaną zastąpione przez dwa nowe symbole, zwiększając rozmiar bębnów i liczbę sposobów na wygraną.
Jeśli bębny osiągną maksymalną wysokość sześciu rzędów, uruchomi się funkcja Mystery Wheel. Tutaj gracze będą mogli obracać kołem, które może przyznać mnożnik wygranej od 2x do 10x. W grze znajduje się również symbol scatter, który jest kluczem do odblokowania rundy darmowych obrotów BountyPop.
Wylądowanie trzech lub więcej scatterów odblokuje darmowe obroty, przy czym trzy nagradzają sześć obrotów, a pięć daje maksymalnie dwanaście darmowych obrotów. Podczas tej rundy, bębny mogą rozszerzyć się do dziewięciu rzędów i nie zresetują się po niewygranej rundzie spinów. Funkcja Mystery Wheel może być odblokowana ponownie i może ujawnić mnożnik do 100x.

Fakty o grze

data wydania 30-11-2022
Linie wypłat 243
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,100,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gra BountyPop zawiera funkcję BountyPop, scatteratter i darmowe obroty. Jest też kółko nagród, które może przyznać bonus mnożnikowy.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, ten slot jest zoptymalizowany do gry mobilnej. Deweloperzy AvatarUX zapewnili Ci możliwość korzystania z gry na wielu różnych urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z BountyPop?

Ten slot ma wskaźnik RTP 96%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat BountyPop

BountyPop to kolejna fantastyczna iteracja serii PopWins, łącząca sprawdzone funkcje z kilkoma nowymi niespodziankami, AvatarUX stworzył grę, którą może cieszyć się każdy gracz. Slot ma maksymalny jackpot 55.000x twoją stawkę, oferując pewienpoważny potencjał wygr anej, gdy tylko odblokujesz rundę darmowych obrotów i zaczniesz zwiększać rzędy i sposoby na wygraną. Wypróbuj to sam, grając w darmowe demo, które jest dostępne już teraz.

Kolejne nowe wydania AvatarUX
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry