King of Charms
Release 27-10-2020
King of Charms Screenshot
27-10-2020

King of Charms

O King of Charms

Poznaj szczęście Irlandczyków w slocie online King of Charms, nowym wydaniu wydanym przez deweloperów Inspired Gaming. Ten slot oferuje mnóstwo zabawy i ekscytujących funkcji plus uroczy design i mnóstwo wielkiego potencjału wygrywania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz naszą recenzję slotu King of Charms poniżej.

King of Charms Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra King of Charms jest ustawiona na standardowej siatce 5×3 z pięcioma bębnami, trzema rzędami i dziesięcioma liniami płat niczymi, które płacą w obie strony. Aby wygrać, musisz dopasować co najmniej dwa symbole na jednej z linii wypłat od lewej do prawej lub od prawej do lewej.
Zanim jednak zaczniesz obracać kołowrotki, będziesz chciał wybrać zakład na jeden obrót. Dostępne są zakłady o wartości od 0,10 do 100 euro, co daje Ci duży wybór co do wysokości wygranej. Postaw zakład, a następnie kliknij na spin lub wybierz funkcję autoplay, aby rozpocząć grę.
Podczas obrotu bębnów będziesz szukał kombinacji dziewięciu różnych symboli. Tabela wypłat w slocie wideo King of Charms składa się z symboli kart do gry A-10 oraz różnych uroków szczęścia. Są tam czterolistne koniczyny, podkowy, klejnoty w kształcie serca i wreszcie pula złota. Najwyżej płacącym symbolem jest pula złota, a gracze mogą osiągnąć dużą wygraną, jeśli mają szczęście wylądować pięć na jednej linii wypłat.
Główna funkcja bonusowa King of Charms jest znana jako gorące obroty, ta runda aktywuje się za każdym razem, gdy wylądujesz z wygraną w wysokości 4x stawka lub więcej. Kiedy rozpoczną się gorące obroty, bębny zostaną pomnożone czterokrotnie, a Twoje szanse na wygraną również zostaną pomnożone. Runda bonusowa kończy się po naciśnięciu przycisku „collect collect”, osiągnięciu maksymalnej wypłaty lub wyczerpaniu środków na minimalną stawkę.
Podczas rundy gorących obrotów może również pojawić się symbol tajemnicy. Ten krasnoludek wyląduje w dowolnym miejscu na bębnach i przekształci się w losowy symbol, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. W tym slocie nie ma jokerów i nie ma też King of Charms darmowych spinów do odblokowania. Mimo to, funkcja Hot Spins oferuje kilka unikalnych zalet i wiele szans na dużą wygraną.

Fakty o grze

data wydania 27-10-2020
Linie wypłat 10
Zmienność
Brak wyboru
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 250,000
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

King of Charms zawiera funkcję Hot Spins, która mnoży bębny przez cztery. Istnieje również symbol tajemnicy, który pojawia się podczas rundy gorących spinów i może się zmienić w inny symbol losowo.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, ten slot został zoptymalizowany pod kątem mobilnej gry z programistami Inspirowana gra, dzięki czemu możesz grać za pomocą przycisków na ekranie dotykowym.

Jaki jest współczynnik RTP z King of Charms?

Gra ma wskaźnik RTP na poziomie 95,51%. Zmienność jest nieznana.

Końcowe pomysły na temat King of Charms

King of Charms może na początku wydawać się typowym slotem o tematyce irlandzkiej, ale oferuje kilka niespodzianek. Prawdą jest, że projekt gry nie jest prawie oryginalny, ale funkcje bonusowe oferują mile widzianą zmianę tempa w stosunku do większości innych slotów online. Runda hot spins uruchamia się stosunkowo często i oferuje ogromny potencjał wygranej z maksymalnym jackpotem 2.500x twoja stawka. Zagraj w darmowe demo i zobacz, co o tym myślisz.

Kolejne nowe wydania Inspired
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry