Cowboys Gold
Release 11 dni temu
Cowboys Gold Screenshot
11 dni temu

Cowboys Gold

O Cowboys Gold

Przeżyj dramatyzm i akcję Dzikiego Zachodu w slocie online Cowboys Gold, nowym wydaniu wydanym przez deweloperów Pragmatic Play. Tutaj gracze mogą spodziewać się prostej rozgrywki plus kilku przyzwoitych funkcji, takich jak bonus do zbierania pieniędzy i darmowe obroty. Możesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat tego, czego możesz się spodziewać w naszej pełnej recenzji slotu Cowboys Gold.

Cowboys Gold Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Cowboys Gold jest ustawiona w standardowym układzie 5×3 z pięcioma bębnami, trzema rzędami i dziesięcioma liniami płatniczymi. W tym slocie wygrywa się, dopasowując trzy lub więcej symboli na jednej z linii wypłat od lewej do prawej. Możesz nacisnąć spin lub wybrać funkcję autoodtwarzania, aby rozpocząć grę.
Zanim jednak zaczniesz, upewnij się, że wybrałeś zakład na obrót spośród dostępnych opcji. Minimalny zakład wynosi 0,25 €, a maksymalny 100 €. Tabela wypłat w slocie wideo Cowboys Gold składa się z czterech stylizowanych królewskości kart do gry i różnych przedmiotów, które możesz znaleźć na Dzikim Zachodzie.
Są tam ostrogi jeździeckie, butelki whiskey, rewolwery i wysoko płatna złota podkowa. Te symbole premium wypłacają maksymalnie 75x twoją stawkę za linię pięciu. Oprócz tego masz też odznakę szeryfa wild, która zastępuje inne płatne symbole. Może ona pojawić się na bębnach i zwiększyć Twoje szanse na dużą wygraną.
Następnie są symbole kowboja i renegata, które tworzą główną cechę bonusu Cowboys Gold. Kiedy pojawią się kowboje, mogą oni dołączyć wartość, a kiedy połączą się z renegatem, gracze zbiorą wszystkie wartości dodane razem.
Na koniec natkniesz się również na scatter, który może odblokować rundę darmowych obrotów Cowboys Gold. Trzy bonusowe symbole, które wylądują na środkowych bębnach, zarobią graczowi dziesięć darmowych obrotów. Te obroty można uruchomić ponownie, lądując na trzech kolejnych scatterach lub lądując na symbolu renegata, jak również na dowolnej liczbie scatterów. Za każdym razem, gdy bonus zostanie ponownie uruchomiony, dodawane są dodatkowe obroty oraz aktywowany jest multiplikator wygranej .
Gracze otrzymają dodatkowe pięć darmowych spinów plus mnożnik wygranej 2x, 3x lub 5x w zależności od tego, ile razy ponownie wyzwolili bonus. Mnożnik ten będzie miał również zastosowanie do zebranych pieniędzy, prowadząc do uzyskania dużego potencjału wygranej i maksymalnego jackpota w wysokości 6,065x Twojej stawki.

Fakty o grze

data wydania 19-11-2022
Linie wypłat 10
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 606,500
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Dzikie, rozrzucone, darmowe obroty i bonus do zbierania pieniędzy. Wygrywające multiplikatory można odblokować poprzez ponowne uruchomienie darmowych obrotów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Pragmatic Play upewnił się, że gracze mogą korzystać z Cowboys Gold na różnych urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z Cowboys Gold?

Ten slot ma wskaźnik RTP na poziomie 96,5%. Zmienność jest oceniana jako średnia.

Końcowe pomysły na temat Cowboys Gold

Ogólnie rzecz biorąc, Cowboys Gold jest przyzwoitą grą, która nie wprowadza niczego całkowicie rewolucyjnego, ale mimo to udaje się w nią świetnie się bawić. Jeśli podoba ci się motyw Dzikiego Zachodu i potencjał na jakieś miłe zwycięstwa, ten slot na pewno ci się spodoba. Możesz wypróbować go samemu, zanim zagrasz na prawdziwe pieniądze, grając w darmowe demo, które jest dostępne już teraz.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier