Harlequin Carnival
Release 07-04-2023
Harlequin Carnival Screenshot
07-04-2023

Harlequin Carnival

O Harlequin Carnival

Z udziałem wesołego mistrza śmiechu, Harlequin Carnival wideo-slot Nolimit City jest szybką i satysfakcjonującą grą, która zabierze Cię do arystokratycznego świata maskowych imprez. Jest to 5-bębnowa, 3-rzędowa, 20-liniowa gra, w której gracze będą mogli skorzystać z xNudge Wilds, Free Spins z rosnącym mnożnikiem wygranych oraz funkcji Bonus Buy. Dowiedz się jak wygrać je wszystkie po przeczytaniu recenzji Harlequin Carnival.

Harlequin Carnival Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra wyposażona jest w mechanizm xNudge Mechanics, dzięki któremu xNudge Wild pojawia się w pełni ułożony na dowolnym bębnie. W przypadku, gdy dostaniesz tylko część, nie rób długiej miny, ponieważ będzie ona automatycznie naciskać, aby pokryć odpowiedni kołowrotek, pracując tak blisko jak to tylko możliwe, jak kaskady w video-slocie Great Rhino Megaways.

Co więcej, każde nacięcie pozycji kołowrotka zwiększa wartość mnożnika wygranych o 1x i można łatwo zdobyć Harlequin Carnival Dużą wygraną, jeśli pojawi się więcej niż jeden xNudge Wild Multiplier.

Podstawową i najważniejszą zasadą jest to, że 3 lub więcej tego samego rodzaju symboli zabierze Cię do stołu wypłat, niezależnie od tego, czy grasz na prawdziwe pieniądze, czy też korzystasz z kredytów demo przyznanych w grze Harlequin Carnival Free Play. W obu przypadkach, strategia zakładów opiera się na wartościach od 0,20 do 100 monet na obrót.

Za każdym razem, gdy pojawi się xNudge Wild, gracze zostaną nagrodzeni funkcją Harlequin Respins. Doda ona dodatkowy zestaw kołowrotków na Twojej lewej ręce i przydzieli kilka dodatkowych spinów. Przy każdym nowym obrocie, zwycięskie symbole przesuwają jeden kołowrotek w lewą stronę. Po dotarciu do bębna nr 1, zostaną one usunięte. Aby cieszyć się nieograniczoną liczbą darmowych obrotów Harlequin Carnival, spróbuj wylądować na dodatkowym xNudge Wilds.

Wreszcie, gracze mogą automatycznie rozpocząć swoje dodatkowe obroty za pomocą funkcji zakupu premii miejskiej Nolimit oznaczonej znakiem towarowym. Pamiętaj, że będzie Cię to kosztowało dużo więcej niż zwykła stawka, więc upewnij się, że na koncie masz 70x regularny zakład, aby zapewnić 3 scattery przy następnym obrocie.

Fakty o grze

data wydania 07-04-2023
Linie wypłat 20
Zmienność
najwyższy
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Tryb bonusowy Harlequin Carnival może być aktywowany dwukierunkowo. Po pierwsze, spróbuj zebrać 3 Scattersy w grze bazowej, lub po drugie, zbierz je podczas 3 kolejnych Respinsów. Zanim funkcja się uruchomi, zobaczysz 1 xNudge Wild pojawiający się na bębnie 5 z 3x mnożnikiem wygranej i próbujący dotrzeć do bębna 1 przy jednoczesnym zwiększeniu wartości mnożnika po drodze. Możliwe jest uzyskanie dodatkowych Dzikich z 3 lub więcej nowymi Scatterami.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Nolimit City za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone lub Android .apk do gry Harlequin Carnival, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Harlequin Carnival?

Rekompensata dla slotu Harlequin Carnival posiada zatwierdzony współczynnik RTP 96,14%. Wraz z częstotliwością uderzeń na poziomie 28,11%, oficjalne informacje wskazują na bardzo wysoki współczynnik zmienności.

Końcowe pomysły na temat Harlequin Carnival

Oferując maksymalną wypłatę w wysokości 5861x Twojej największej stawki, samouczek Harlequin Carnival mówił również o wielu możliwościach otrzymania zapłaty. Praktycznie każdy nowy spin jest dla Ciebie nową szansą na pomnożenie zwycięzców lub otrzymanie spinów na koszt kasyna, co sprawia, że gra polecana jest graczom o wszystkich poziomach doświadczenia.

Kolejne nowe wydania Nolimit City
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier