Book of Shadows
Release 08-2023
Book of Shadows Screenshot
08-2023

Book of Shadows

O Book of Shadows

Ukryte w cieniu, NoLimit City utrzymuje książkę, która może zmienić rzeczywistość. Wypróbuj slot online Book of Shadows i skorzystaj z Free Spins, Shadow Rows, Lucky Locks i Wheel of Bonus. Dowiedz się więcej szczegółów po przeczytaniu recenzji na temat slotu Book of Shadows.

Book of Shadows Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Początkowo układ składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii płatnych i może zostać rozszerzony do siatki 5×5 zarówno w grze głównej jak i dodatkowych obrotach. Pozwala to na dokonanie wielu wyborów, a gracze mogą ustawić strategię w zależności od wybranej liczby rzędów, zablokować bębny i grać. Zasadniczo, to do Ciebie należy dodanie Shadow Rows i granie w 3, 4 lub 5 rzędach.

W każdym razie, tabela płatnicza aktywuje się, gdy otrzymasz 3 lub więcej takich samych symboli. Zakres zakładów pozostaje niezmieniony w opcji Book of Shadows Free Play, co oznacza, że domyślny zakład 1.00 może zostać przełączony na dowolną wartość od 0.10 do 100 monet na obrót.

Po każdym obrocie w trybie Lucky Locks można wybrać, które bębny mają zostać zablokowane, a które mają zostać ponownie obrócone, aby postawić dostosowany zakład. Tips to reach the Book of Shadows Bonus faster than usual: try to hold all Scatters instead of regular symbols.

Funkcja Nolimit Bonus - Feature Buy umożliwia graczom wejście w tryb dodatkowych obrotów, jeśli jest dostępny. Gracze, którzy chcą zmienić scenerię i walczyć z hordami zbliżającymi się z północy i nadal chcą korzystać z czegoś podobnego, mogą również skorzystać z gry w slot Barbarian Gold.

Przed zamknięciem recenzji Book of Shadows z podstawami, wspomnijmy pokrótce, że gracze mający szczęście mogą zaryzykować swoją wygraną na 50/50 Gamble za podwójną stawkę lub za nic. Możliwe jest również zainwestowanie wygranej w dodatkowe obroty, aby przejść od razu do tajemniczych wygranych z Kołem Bonusowym.

Fakty o grze

data wydania 08-2023
Linie wypłat 20
Zmienność
najwyższy
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 3,033,800
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Zbierz 3 lub więcej Scatter’ów, aby otrzymać partię 10 Book of Shadows Free Spins ze specjalnym Złotym Symbolem Rozszerzenia. Gracze, którzy chcieliby zmienić losowo wybraną ikonę na inną, mogą to zrobić przed uruchomieniem funkcji. W każdym razie, Złoty Symbol rozszerza się, aby pokryć kołowrotek i pomóc Ci stworzyć dodatkowych zwycięzców. W zależności od większej lub mniejszej liczby aktywowanych rzędów cieni, Twoja droga do Book of Shadows Dużej wygranej będzie szybsza lub krótsza.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Zoptymalizowana pod kątem rozdzielczości HD (1280×720 px), gra Book of Shadows jest grą, w którą można grać online za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone ani pliku Android .apk.

Jaki jest współczynnik RTP z Book of Shadows?

Samouczek Book of Shadows mówi również o konfiguracji Dual RTP w zakresie 96,01% i 94,09% (DX1). Podczas gry na stronach NoLimit City, częstotliwość trafień będzie wynosić 33.18%. Oficjalna informacja sugeruje skrajną zmienność tytułu. Można grać dla zabawy i nauczyć się wygrywać bez konieczności inwestowania prawdziwych pieniędzy.

Końcowe pomysły na temat Book of Shadows

Dzięki możliwości zmiany ustawień przy każdym obrocie, slot Book of Shadows jest interaktywnym tytułem, w którym możesz podjąć do 30338x zakład. Gra jest przeznaczona dla bardziej doświadczonych graczy, którzy zakładają, że nie będą się bać scenerii i będą mieli wystarczająco dużo środków, aby utrzymać tempo.

Kolejne nowe wydania Nolimit City
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier