Kingdom Gems
Release 19 dni temu
Kingdom Gems Screenshot
19 dni temu

Kingdom Gems

O Kingdom Gems

Udaj się do odległego lądu na wschodzie w slocie online Kingdom Gems. Ta gra, opracowana przez FBM, łączy orientalny design z funkcjami zabawy i wysokim potencjałem wygrywania. Ścieżka dźwiękowa i design są pięknie wykonane, ale co z samą rozgrywką? Dowiedz się tego w naszej recenzji dotyczącej slotu Kingdom Gems.

Kingdom Gems Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Kingdom Gems jest ustawiona na pięciobębnowym, trzyrzędowym formacie i posiada pięćdziesiąt stałych linii wypłat. Zanim dołączysz do zabawy, upewnij się, że wybrałeś swój zakład na obrót, Opcje wahają się od 0,50 € do maksymalnej wysokości zakładu 100 €.
Po wybraniu stawki, możesz trafić spin lub ustawić funkcję autoplay, aby rozpocząć grę. W tabeli wygranych znajduje się dziesięć różnych regularnych symboli, a aby wygrać, musisz dopasować co najmniej trzy w jednej z linii wypłat. Na dole stołu znajdują się symbole kart do gry A-J. W dalszej części stołu znajdują się różne azjatyckie stworzenia. Należą do nich ryba koi, żaba, tygrys, żółw, lew i smok. Symbol smoka jest najwyższą stawką w grze, która daje do 200x stawkę za pięć sztuk w jednym rodzaju.
Poza tymi zwykłymi symbolami, masz również rozproszone i dzikie. Są to symbole bonusowe Kingdom Gems, a ich wylądowanie pomoże Ci stworzyć wygraną lub odblokować grę bonusową. Symbolem Jokera jest Azjata i pojawia się on na każdym z bębnów. Pomoże ci uformować wygraną, zastępując dowolny inny symbol poza symbolem scatter.
Na koniec, jest jeszcze scatter. Ten specjalny symbol wypłaca do 100x twoją stawkę, ale także odblokowuje rundę darmowych obrotów Kingdom Gems. Pojawienie się jako Azjatka z wachlarzem, wylądowanie trzech lub więcej scatterów wynagrodzi Ci darmowe spiny. Trzy scattersy odblokują osiem spinów, a pięć da ci dwanaście.
Podczas rundy bonusowej darmowych obrotów, wszystkie nisko płatne symbole są usuwane z bębnów. Oznacza to, że Twój potencjał wygranej znacznie wzrośnie, ponieważ istnieje znacznie większa szansa na zdobycie dużej wygranej. Możesz również odzyskać darmowe obroty lądując na większej ilości rozproszeń. Ten slot ma maksymalny jackpot 5000x twoją stawkę.

Fakty o grze

data wydania 08-09-2020
Linie wypłat 50
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 500,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Szczelina zawiera dziki, rozrzucone i wolne obroty. Podczas rundy darmowych obrotów, wszystkie nisko płatne symbole są usuwane z bębnów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

FBM zoptymalizowało grę do gry mobilnej, dzięki czemu można korzystać z gniazda wideo Kingdom Gems na wszystkich urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z Kingdom Gems?

Ten slot ma wskaźnik RTP 96%. Zmienność jest oceniana jako średnia do wysokiej.

Końcowe pomysły na temat Kingdom Gems

Kingdom Gems może nie jest to najbardziej przełomowy lub rewolucyjny slot, ale nadal jest to dużo zabawy. Runda bonusowa wyzwala się dość często i zwiększa szanse na dużą wygraną poprzez usunięcie niżej płacących symboli z bębnów. Jeśli kochasz azjatyckie sloty tematyczne i pięknie zaprojektowane gry, ten jest zdecydowanie dla Ciebie. Wypróbuj darmowe demo i zobacz, co o nim myślisz. Możesz doświadczyć wszystkich funkcji, które gra ma do zaoferowania, nie ryzykując własnych pieniędzy.

Kolejne nowe wydania FBM
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry