Underwater Riches
Release 12-09-2020
Underwater Riches Screenshot
12-09-2020

Underwater Riches

O Underwater Riches

Wybierz się na wycieczkę na dno oceanu w grze Underwater Riches. Stworzony przez FBM, ten slot posiada doskonałą grafikę i kilka ciekawych bonusów. Więc weź swój sprzęt do nurkowania i zanurz się, aby zanurkować pod powierzchnią. Dowiedz się wszystkich szczegółów w recenzji naszego slotu Underwater Riches.

Underwater Riches Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gniazdo online Underwater Riches jest ustawione na pięć zwojów i trzy rzędy. W grze jest pięćdziesiąt stałych linii wypłat, co daje duże szanse na wygraną. Musisz dopasować co najmniej trzy z tych samych symboli w jednej z tych linii, aby odebrać wygraną i odebrać nagrodę.
Zanim zaczniesz grać, upewnij się, że wybrałeś swój zakład na jeden obrót. Slot umożliwia wybór od minimalnego zakładu w wysokości 0,50 euro do maksymalnego zakładu w wysokości 100 euro. Po posortowaniu, możesz ustawić autoplay lub po prostu wejść do gry, aby rozpocząć grę.
Podczas obracania bębnów natrafisz na dziesięć różnych symboli. Na dole tabeli wypłat znajdują się królewskie karty A-J. Do wyższych symboli płatniczych należą: ster statku, hełm nurka, ozdobna muszla, trójząb Neptuna, potwór morski i ośmiornica. Ośmiornica jest najwyżej płacącym symbolem spośród wszystkich tych symboli, płacąc do 200x stawkę za pięć na linii.
Znajdziesz też dwa różne symbole bonusowe Underwater Riches. Są to wild i scatter, reprezentowane przez Neptuna i jego córkę. Neptun, król tej podwodnej krainy, pomoże ci wygrać, zastępując inne symbole.
Córka Neptuna pomoże Ci również nie tylko w wypłacie, ale również w odblokowaniu darmowych obrotów. Wypłaci do 100x twoją stawkę za linię piątki. Jeśli wylądujesz trzy lub więcej razy na bębnach, odblokujesz darmowe obroty Underwater Riches.
Gracze otrzymają osiem darmowych spinów za trzy scatter’y, dziesięć spinów za cztery scatter’y lub dwanaście spinów za pięć scatter’ów. Podczas tej rundy bonusowej, drugi kołowrotek będzie zawierał tylko jokery, a czwarty będzie zawierał tylko scatter, zwiększając Twoje szanse na dużą wygraną. Podczas tej rundy bonusowej można również wznowić więcej darmowych spinów, lądując więcej scatter’ów. Maksymalny jackpot wynosi 5000x Twojej stawki.

Fakty o grze

data wydania 12-09-2020
Linie wypłat 50
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 500,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Specjalne funkcje w slocie wideo Underwater Riches obejmują rozproszenie, dzikie i swobodne obroty. Podczas darmowych obrotów, drugi i czwarty bęben zawierają tylko wildy lub scatter.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, tak jak w przypadku wszystkich gier FBM, ten slot jest doskonale zoptymalizowany do gry mobilnej.

Jaki jest współczynnik RTP z Underwater Riches?

Gra ma wskaźnik RTP na poziomie 96%. Zmienność jest od niskiej do średniej.

Końcowe pomysły na temat Underwater Riches

Naprawdę dobrze się bawiliśmy grając w Underwater Riches, a jeśli jesteś wielkim fanem syren lub tematów żeglarskich, to jest to świetna gra, do której można się dostać. Funkcja Free Spins jest ładna i wydaje się wyzwalać stosunkowo często. Podobał nam się dziki kołowrotek i scatter, a to daje graczom duży potencjał do wielkich wygranych. Więc na co czekasz, zrób nurkowanie i wypróbuj darmowe demo Underwater Riches.

Kolejne nowe wydania FBM
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry