Wanted Outlaws Nobleways
Release 27-09-2022
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
27-09-2022

Wanted Outlaws Nobleways

O Wanted Outlaws Nobleways

To był zwykły dzień w saloonie, kiedy szeryf przyszedł z prośbą o zabranie do 2500x w slocie online Wanted Outlaws Nobleways All41Studios. Zbierz plakaty Wanted, aby wymienić je na Free Spins i skorzystać z Bounty Values i Wilds w sposób dokładnie opisany w recenzji slotu Wanted Outlaws Nobleways.

Wanted Outlaws Nobleways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Mimo, że twoją pierwszą myślą, kiedy zacząłeś czytać samouczek Wanted Outlaws Nobleways, było to, że gra ma jakiś unikalny modyfikator kołowrotka, prawda jest taka, że ten tytuł jest o tradycyjnych sposobach zarabiania pieniędzy.

Aby aktywować tabelę wygranych, gracze muszą dopasować 3 lub więcej symboli tego samego rodzaju rozmieszczonych na obszarze gry 5×5 z 3.125 liniami wygranych. Podobno fantazyjny przyrostek jest umieszczony tylko po to, aby przyciągnąć niewtajemniczonych. Niemniej jednak, możesz grać od 0,10 do 100 monet na obrót, gdzie Wanted Outlaws Nobleways Free Play oblicza wszystkich zwycięzców i stawki jako kredyty demo.

Symbole są zapożyczone z klasycznych filmów Dzikiego Zachodu i w towarzystwie nieuniknionych królów od lat 9-tych do asów. Druga strona spektrum opiera się na pistoletach, kapeluszach, butach, linach i podkowach, więc przede wszystkim skorzystasz z tych pierwszych, którzy płacą 20x stawkę.

Przez cały czas trwania gier bonusowych Wanted Outlaws Nobleways gracze będą mieli większe szanse na otrzymanie zapłaty dzięki Szeryfowi Wildsowi, który może pojawić się na bębnach od 2 do 5 zastępczych dla wszystkich innych przedmiotów z wyjątkiem Scatter.

Oprócz tego dodatku do listy płac, skorzystasz również z Wanted Posters, zwłaszcza jeśli będą one zawierały wartości Bounty Values. Zasadniczo, pożądany plakat, który pojawia się wraz z Dzikim pozwala szeryfowi zebrać wszystkie nagrody.

Jeśli zdarzy się, że otrzymasz więcej niż jednego Dzikiego, wszystkie nagrodzone nagrody zostaną nagrodzone wielokrotnie, tak samo jak kolejni zwycięzcy w Artefaktach: Gra slotowa Vault of Fortune. W zależności od oceny bandyty, możesz wziąć Wanted Outlaws Nobleways Dużą Wygraną 200x dla osławionego kowboja lub 2x, 5x i 10x dla drobnego złodzieja oraz 15x, 20x lub 25x dla pięknego, ale równie niebezpiecznego Calamity-Jane-lookalike.

Fakty o grze

data wydania 27-09-2022
Linie wypłat 3125
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 25,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Free Spins Wanted Outlaws Nobleways zaczyna się, gdy zgromadzisz wystarczająco dużo rozproszonych odznak szeryfa. Pamiętaj, że znajdziesz je w dowolnym miejscu na zestawie kołowrotków, więc 3, 4 lub 5 z danego rodzaju odpowiednio prowadzą do 10, 15 lub 20 dodatkowych spinów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach All41Studios i platformach agregacji Microgaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk dla gry Wanted Outlaws Nobleways, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Wanted Outlaws Nobleways?

Recencja Wanted Outlaws Nobleways pozostaje zbliżona do zatwierdzonego współczynnika RTP na poziomie 96,41%, gdzie oficjalne informacje wskazują na niską lub średnią zmienność tytułu przy wskaźniku trafienia 25,75%.

Końcowe pomysły na temat Wanted Outlaws Nobleways

Showdown dla leniwego popołudnia i poszukiwacza zemsty wykorzystującego swoich przeciwników to wszystko, co znajdziesz w slocie Wanted Outlaws Nobleways. Każdy nowy strzał to nowa szansa na postawienie przed sądem wyrzutka i skorzystanie z kilku dobrych rzeczy na drodze. Ogólnie rzecz biorąc, gra jest zalecana dla fanów niszy.

Kolejne nowe wydania all41studios
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier