Lucky Coins
Release 26-11-2022
Lucky Coins Screenshot
26-11-2022

Lucky Coins

O Lucky Coins

GameArt przynosi świeżą dawkę egzotycznego bogactwa w slocie video Lucky Coins, klasycznym 5-bębniaku z 3 rzędami i 25 stałymi liniami płatniczymi. Wilds, Scatters, Gigantic Symbols i ponownie wyzwalane Free Spins utorowały drogę dla Bonus Symbols przyznając Jackpoty. Jest też samodzielne jednorazowe trafienie 2.500 monet, więc przeczytaj recenzję slotów Lucky Coins i dowiedz się, jak je wygrać.

Lucky Coins Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Twoim głównym zadaniem jest ta ciekawa gra będzie dopasowanie 3+ symboli tego samego rodzaju i zobaczymy ile pieniędzy weźmiesz. Symbole mają różną ocenę wypłat i płacą różnie w zależności od etapu gry.

Dziki są wyświetlane jako węże Smoki Wody reprezentujące bogactwo i szczęście w chińskiej mitologii. Poza tym małym przebiegiem symboliki, Wilds może zamienić się we wszystkie inne ikony oprócz tych związanych z cechami Lucky Coins Bonusu.

W grze głównej znajdziesz wszystkie 5 bębnów z elementem Lucky Coin. Spróbuj wylądować co najmniej 6 z nich, aby aktywować funkcję Lucky Coins Respins. Otrzymasz początkową partię 3 respinów i szansę na zdobycie Lucky Coins Big Win.

Kolejna szczęśliwa moneta resetuje licznik do 3 i będziesz miał większe szanse na zdobycie nagrody jackpota. Funkcja działa w ten sposób: mnożniki, Mini, oraz jackpot Major pojawiają się jako przypadkowe okazje zastępując wszystkie „normalne” ikony dodatkowymi monetami lub pustymi przestrzeniami. Po wypełnieniu wszystkich 15 pozycji, możemy powiedzieć, że zwykli gracze zamieniają się w szczęśliwych zwycięzców Mega Jackpota.

Na koniec, kilka słów, które pomogą Ci ustalić strategię obstawiania: wartość monety waha się od 0,01 do 5 monet, a wszystkie 25 linii wypłat jest wykorzystywanych, co oznacza, że możesz obstawiać od 0,25 do 125,00 monet na obrót.

Ma to również wpływ na tabelę wypłat zarówno w grach gotówkowych, jak i w Lucky Coins Free Play. Na przykład, 5 lwów płaci 2.500 monet na najwyższych poziomach zakładów i „tylko” 1.000 monet, jeśli Twój zakład na linię wynosi 2.00 monet.

Fakty o grze

data wydania 26-11-2022
Linie wypłat 25
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 2,500
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Zobacz Koi Fish Scatter na szpulach 1, 3 i 5 i jeśli znajdziesz 3 w swoim rodzaju, gra zabierze Cię do 6 Lucky Coins Free Spins. W trakcie trwania tej funkcji, szpule 2, 3 i 4 zamienią się w gigantyczne symbole i zaczną się obracać razem, aby pomóc Ci tworzyć więcej zwycięskich kombinacji. Ponadto, Gigantyczny Scatter prowadzi do dodatkowych 3 dodatkowych obrotów i oto kilka wskazówek: te rundy mogą być ponownie uruchamiane w kółko.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach GameArt za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby, aby pobrać aplikację na iPhone lub plik .apk z systemem Android dla gry Lucky Coins, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP dla Duplikatów?

Rekomendacja dla slotu Lucky Coins zostanie zaktualizowana o czynnik RTP, gdzie oficjalna informacja sugeruje tytuł o średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Lucky Coins

Jest to tradycyjna gra o tematyce azjatyckiej z podstawowym zestawem zasad odpowiednich dla graczy na wszystkich poziomach doświadczenia. Mimo to, jesteśmy bliżej powiedzenia, że zaleca się nowicjuszom, aby wymusić na wysokich wałkach naprawianie swoich pozycji po przeczytaniu samouczka Lucky Coins. Jeśli jesteś w grupie docelowej, spróbuj.

Kolejne nowe wydania Gameart
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry