Bubble Fruits
Release 03-2023
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
03-2023

Bubble Fruits

O Bubble Fruits

Dzięki temu, że czujesz się lżejszy od powietrza, slot wideo Bubble Fruits jest wyjątkowo soczystą, owocową, 5-bębnową, 3-rzędową, 10-liniową grą wyprodukowaną przez GameArt. Gracze skorzystają z funkcji Respin Feature oraz Expanding Wilds prowadzącej do statycznego jackpota w wysokości 5.000 monet. Dowiedz się wszystkich ważnych szczegółów po przeczytaniu recenzji Bubble Fruits slotu.

Bubble Fruits Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Jeśli chodzi o to, co najważniejsze, istnieje 10 linii wypłat, na których można zrobić zwycięzców zarówno z lewej jak i z prawej strony - dzięki mechanice gry Pay Both Ways. Aby zapoznać się z nieco innym podejściem do aktywacji paytable, zobacz slot Rick i Morty Megaways.

Przynajmniej coś tu jest związane z tradycyjną rozgrywką dotyczącą owocowych slotów - do otrzymania zapłaty potrzebne są jeszcze 3 rodzaje, gdzie symbole mają inną ocenę wypłaty zarówno w grze darmowej Bubble Fruits Free Play jak i gotówkowej.

Podczas gdy pierwszy z nich pozwala nauczyć się wygrywać za pomocą wszystkich monet demo, drugi pokazuje wszystkich zwycięzców i stawki w odpowiednich monetach. W związku z tym możliwe jest postawienie od 0,10 do 50 monet na obrót o nominałach od 0,01 do 5 na linię.

Wildy pojawiają się tylko na bębnach 2, 3 i 4 i można ich używać do zastąpienia wszystkich innych symboli. Po wylądowaniu na bazie, zamienią się one w Rozwijające się Wildy i jednocześnie uruchomią funkcję Bonusu Bubble Fruits.

Niektórzy mówią, że najszybsza droga do Bubble Fruits Big Win prowadzi przez Gamble Feature. Po każdej wygrywającej kombinacji, możesz nacisnąć odpowiedni przycisk i wybrać czarną lub czerwoną kartę. Jeśli Twój wybór jest prawidłowy, zakład jest podwajany, a rutynę można powtórzyć do 5 razy z rzędu.

Wreszcie, jeśli chodzi o wypłaty, Banany mają najwyższy rating i płacą maksymalnie 5.000 monet za 5 meczów. Truskawki mają najniższą ocenę i oferują od 25 do 375 monet za kombinacje od 3 do 5 rodzajów.

Fakty o grze

data wydania 03-2023
Linie wypłat 10
Zmienność
niski
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 5,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Kiedy spin ujawni jeszcze jeden Wilds, będą one rozszerzać się nad ich odpowiednich kołowrotków i sprawiają, że wszystkie inne kołowrotki do oddychania raz i wypłacić zwycięzców. Rozwinięte jokery pozostają na swojej pozycji, a Ty możesz otrzymać więcej Bubble Fruits Free Spins, jeśli pojawi się 1 lub więcej nowych jokerów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone ani pliku Android .apk dla gry Bubble Fruits. Wiele stron opartych na GameArt zawsze pozwala na grę dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze. Jedynym ograniczeniem jest brak funkcji Gamble podczas Autoplay.

Jaki jest współczynnik RTP z Bubble Fruits?

Recension for the Bubble Fruits slot will be updated with the approved RTP factor where the official info indicates a low to medium volatility title.

Końcowe pomysły na temat Bubble Fruits

Wygląda prawie jak dziecinna gra, jest to gra polecana dla młodszej publiczności, nie tylko oceniając po wyglądzie, ale także po puli nagród wyświetlanej w samouczku Bubble Fruits. Możesz się na chwilę zabawić, ale nie spodziewaj się, że wystarczy ci na zakup domu, chyba że ciąg wielu zwycięzców przyniesie przerwaną sekwencję statycznych jackpotów.

Kolejne nowe wydania Gameart
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier