Wolf Hunt
Release 14-01-2023
Wolf Hunt Screenshot
14-01-2023

Wolf Hunt

O Wolf Hunt

Napędzane jackpotem przedsięwzięcie w szeroko otwartej, nieznanej, górzystej krainie starego, północno-zachodniego Ameryki, video slot Wolf Hunt jest 5-bębnową, 3-rzędową, 25-lineową grą, w której GameArt wprowadza rodzime plemiona do reszty świata. Wilds, Scatterters, Free Spins, Respins i Gigantic Symbols to tylko niektóre z wielu wspaniałych rzeczy do odkrycia w recenzji slotu Wolf Hunt.

Wolf Hunt Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Ogólna zasada jest taka, że zakłady są na wszystkich 25 liniach, a wartość monety waha się od 0,01 do 5,00, co pozwala graczom na wszystkich poziomach doświadczenia na ustawienie swojej - z całą pewnością - zwycięskiej strategii. W związku z tym możesz postawić od 0,25 do 125 monet na rękę.

Każdy wybór, którego dokonujesz zastanawia się nad jackpotami. Przy najwyższej stawce, szczęśliwi zwycięzcy wezmą odpowiednio 6.250, 12.500, 25.000 i 125.000 monet za Mini, Minor, Major i Grand Jackpot. W grze Wolf Hunt Free Play, są one wyświetlane jako kredyty demonstracyjne, których możesz użyć, aby dowiedzieć się, jak wygrać pozostałe atuty.

Ma to również wpływ na tabelę wygranych w grze bazowej, w której możesz zgarnąć Wolf Hunt Dużą wygraną 2.500 monet tylko wtedy, gdy strzelasz z pełnej broni i znajdujesz 5 reniferów na aktywnej linii wypłaty. W innych scenariuszach symbole o tematyce dzikiej przyrody, takie jak chomik, jastrząb i wąż, mają wyższą ocenę wypłaty niż walety, królowe, królowie i asy. Za pierwszą wymienioną partię płaci się od 50 do 2.000 monet, natomiast za niższe nominały przyznaje się od 25 do 500 monet za kombinacje od 3 do 5 meczów.

Kiedy 6 lub więcej złotych odcisków stóp pojawi się w dowolnym miejscu w widoku, uruchomisz funkcję bonusu Wolf Hunt i otrzymasz 3 respiny. Zwykły zestaw do gry zostanie zastąpiony specjalnym zestawem bębnów zawierającym tylko symbole jackpota, nagrody pieniężne lub puste miejsca. Wypełnij wszystkie 15 pozycji, aby uruchomić Grand Jackpota lub zakończyć grę, w której nie pozostały żadne oddechy.

Aby zwiększyć bankroll, zawsze możesz zgrać swoich zwycięzców po zgadnięciu, że nadchodząca karta będzie miała kolor czerwony lub czarny. Wygrane mogą być rozgrywane do 5 razy z rzędu, a każde poprawne zgadnięcie wyzwala Mnożnik 2x zastosowany do wygranej.

Fakty o grze

data wydania 14-01-2023
Linie wypłat 25
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 125,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Piękna córka wodza jest Scatter i pojawia się tylko na szpulach 1, 3 i 5. Z 3 rodzajami, otrzymasz 6 Wolf Hunt Free Spins, a balance booster 3x całkowity zakład. Kiedy Gigantic Scatter uderzy w bębny 2, 3 i 4, powodując ich wspólne obroty, otrzymasz 3 kolejne obroty i mnożnik 1x.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach GameArt za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Wolf Hunt, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Wolf Hunt?

Recension for the Wolf Hunt slot has no approved RTP factor, but the official info implies a medium volatility title.

Końcowe pomysły na temat Wolf Hunt

Trzymaj swój karabin w gotowości po przeczytaniu tutorialu Wolf Hunt, ponieważ każdy udany strzał prowadzi do kolejnego wzmocnienia równowagi. Jackpoty i Feature Paytable z pewnością pomogą Ci ustalić, czy ten tytuł jest wart Twojego czasu, czy też zepchniesz szczęście na drugą stronę potoku.

Kolejne nowe wydania Gameart
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier