Roshtein Immortality Cube
Release 22-09-2020
Roshtein Immortality Cube Screenshot
22-09-2020

Roshtein Immortality Cube

O Roshtein Immortality Cube

Brutalne walki, szalone wygrane, Scatterters, Free Spins, Mystery Symboli i Multiplikatory gwiazda gniazdo wideo Roshtein Immortality Cube GameArt. Jest to mroczna przygoda do innego królestwa z legendarnym filozofem kasyna i ogólne, o którym można przeczytać więcej w recenzji Roshtein Immortality Cube slot.

Roshtein Immortality Cube Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Chyba, że żyłeś pod jaskinią przez prawie pół dekady, nigdy nie słyszałeś o mechanice Megawaysa - zabierając świat gier online przez burzę, znakowany znakiem towarowym kołowrotek ustawiony przez Big Time Gaming implikuje 6 kołowrotków i 7 kołowrotków z 2 do 7 symbolami umieszczonymi losowo. Ponadto, istnieje 117.649 sposobów, aby uzyskać zapłatę.

Jeśli chodzi o tabelę płac, seria kaskad może sprawić, że trochę się wstrzymasz przed konsultacjami. W zwykłych slotach, zwycięzcy są wyświetlani po zakończeniu rundy, ale tutaj jedno rozdanie może dać wiele. Cierpliwość w końcu się opłaca, ponieważ może to doprowadzić do Roshtein Immortality Cube Dużej wygranej.

Jeśli nadal nie jesteś pewien jak wygrać, proponujemy spróbować Free Play i zanurzyć się w świecie tabu magii, czarujących księżniczek, strasznych karłów, złych orków i nieczystych wstrętów. Jest to również dobre miejsce na ćwiczenie strategii zakładów i wdrożenie najbardziej udanego rozwiązania po rozpoczęciu gry na prawdziwe pieniądze w inny sposób niż w grze Syncronite.

Na każdej pozycji na całym głównym kursie, gracze mogą zostać nagrodzeni funkcją bonusu Roshtein Immortality Cube, zakładając, że uda im się trafić 3 Roshtein Scatterters. W ten sposób zostanie uruchomiona funkcja Mystery Symbol, a Ty doświadczysz trzech możliwych rozwiązań.

Po pierwsze, do wszystkich zwycięzców stosuje się Mnożnik Tajemnic do maksymalnie 100x, po drugie Tajemnicze Pudełka - do 12 z nich przekształca się w losowe symbole i aktywuje więcej kaskad, a na koniec 3 Tajemnicze Drogi Reagowania, które zwiększają Megawagi kolejno.

Fakty o grze

data wydania 22-09-2020
Linie wypłat 117649
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Zbierz 4, 5 lub 6 rozproszeń, aby odebrać odpowiednio 8, 10 lub 12 Free Spins Roshtein Immortality Cube. Dzięki tej funkcji, wszystkie ikony są przekształcane w Multiplikatory do 100x. Symbole Tajemnic podwajają swoją wartość i możesz użyć opcji Zbierz, aby pomnożyć symbole dodając je wszystkie do swojej sumy. Ponadto, przycisk Usuń usuwa wszystkie najniższe mnożniki, aby zrobić miejsce na lepiej płatne. Kolejny przycisk Scatter odblokowuje kołowrotek 6, aby utworzyć jeszcze więcej zwycięskich kombinacji.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone ani pliku Android .apk dla gry Roshtein Immortality Cube. Wiele stron opartych na GameArt zawsze pozwala na grę dla zabawy. Jedynym ograniczeniem jest brak funkcji Gamble podczas Autoplay’u.

Jaki jest współczynnik RTP z Roshtein Immortality Cube?

Recension for the Roshtein Immortality Cube slot will be updated with the approved RTP factor where the official info indicates a low to medium volatility title.

Końcowe pomysły na temat Roshtein Immortality Cube

Samouczek Roshtein Immortality Cube, wypełniony wygrywającymi możliwościami i dodatkami wyzwalanymi po każdym naciśnięciu przycisku „spin”, pozwala zanurzyć się w magicznym świecie, w którym gracze wszystkich poziomów doświadczenia mogą znaleźć coś przydatnego. Walki, filozofia, mroczne sztuki… jeśli to jest twoja filiżanka herbaty, załóż na nią zalecaną odznakę i spróbuj demo.

Kolejne nowe wydania Gameart
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry