Battle for Cosmos
Release 29-01-2023
Battle for Cosmos Screenshot
29-01-2023

Battle for Cosmos

O Battle for Cosmos

W galaktyce odległej, moc dobra i zła znajdują się w środku najcięższej bitwy w historii. Slot wideo Battle for Cosmos GameArt jest luźno zainspirowany mitologią nordycką i osadzony w asgardycznej scenerii z 5 bębnami, 3 rzędami i 30 liniami płatniczymi rządzonymi przez mistycznych Dzikich Rycerzy - Expanding Wild, Connecting Wild i Walking Wilds. Gracze skorzystają również z 4 typów Free Spins z Game Transformations, o których więcej można przeczytać w recenzji Battle for Cosmos slotu.

Battle for Cosmos Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zacznij od ustawienia stawki wiedząc, że jeden obrót wymaga 30 monet. Twoja strategia zakładów powinna polegać na tym, że wartość monet waha się od 0,01 do 5, co pozwala na postawienie od 0,30 do 150 monet na rękę.

Ten sam zestaw zasad jest stosowany w trybie Free Play Battle for Cosmos, z tą tylko różnicą, że przypisane tam monety demo są przydatne do nauki wygranej i nie płacenia nic z góry.
W obu przypadkach, zwycięzcy składają się z 3 lub więcej tego samego rodzaju symboli umieszczonych na sąsiednich bębnach od lewej strony. Możesz stworzyć zwycięską kombinację używając 4 różnych Dzikich Rycerzy.

Każdy Dziki Rycerz ma swój własny wzór transformacji i może zamienić siebie i kilka sąsiednich symboli w Specjalne Dzikie Symbole. Co ciekawe, Czerwony Rycerz może pojawić się tylko na bębnach 2, 3 i 4, w przeciwieństwie do innych symboli bonusowych Battle for Cosmos, które pojawiają się praktycznie wszędzie.

Scatter jest symbolem z najwyższą oceną w tabeli wypłat i prowadzi do Battle for Cosmos Dużej wygranej 3.000 monet za 5 meczów. Czerwony, Zielony, Fioletowy i Niebieski Rycerz to drugi co do wielkości wybór, oferujący od 75 do 2500 monet.

Wreszcie, istnieje opcjonalna funkcja Gamble Feature pozwalająca na podwojenie zwycięzców do 5 razy z rzędu. Spróbuj zgadnąć, czy następna karta pochodząca z talii 52 będzie koloru czerwonego lub czarnego, ale pamiętaj, że pierwsza błędna odpowiedź pozostawia Cię z pustymi rękoma.

Fakty o grze

data wydania 29-01-2023
Linie wypłat 30
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 3,500
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Kiedy na zestawie kołowrotków pojawią się 3 lub więcej symboli Bogini Kosmosu działających jako Rozproszenia, otrzymasz liczbę Battle for Cosmos Wolnych Spinów wzmocnionych wybraną przez ciebie cechą Dzikiego i Dzikim Mnożnikiem 3x: Expanding Wilds z 12 obroty, 15 obrotów z Connecting Wilds, które tworzą szlak zamieniający wszystkie ikony w Wilds, 9 obrotów z Walking Wilds i Collecting Wilds z 7 obrotów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach GameArt za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Battle for Cosmos, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Battle for Cosmos?

Rekomendacja dla slotu Battle for Cosmos pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 96,90%, gdzie oficjalna informacja wskazuje na dużą zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Battle for Cosmos

Eksploracja odległych konstelacji uzbrojonych w unikalne cechy opisane w tutorialu Battle for Cosmos daje w rezultacie kosmicznych zwycięzców. Mimo, że statyczny jackpot wygląda powyżej średniej dla high rollerów, gra jest polecana dla młodszych graczy, którzy chcieliby doświadczyć nowej opery kosmicznej i jej innowacyjnej rozgrywki.

Kolejne nowe wydania Gameart
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier