Reel Bonanza
Release 20-02-2023
Reel Bonanza Screenshot
20-02-2023

Reel Bonanza

O Reel Bonanza

Czysty klasyk z kilkoma modyfikatorami bębnów, o których nie można było marzyć w jednej ręce, video-slot Reel Bonanza to 3-bębnowa, 1-rzędowa, 1-liniowa gra wyprodukowana przez Golden Hero. Dostępna jest szeroka gama kombinacji zakładów oraz kilka modyfikatorów bębnów, w tym Scattersy, ikony Bonusu i Free Spins, o których można przeczytać więcej w recenzji Reel Bonanza slotów.

Reel Bonanza Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Tablica płac w dużej mierze opiera się na twojej strategii zakładów. Na przykład, z zakładem 0,20, który jest możliwym minimum, można wziąć 140 monet, a stawka 200 monet jest jedyną drogą do Reel Bonanza Big Win 140.000 monet.

W grze Reel Bonanza Free Play stosuje się ten sam zestaw zasad, mimo że wszyscy zwycięzcy i stawki są wyświetlane w monetach demo. Z drugiej strony, czy jest jakiś nowicjusz, który potrafi wymyślić lepszy sposób, aby nauczyć się jak wygrywać i nic nie inwestować?

Błyszczące diamenty są symbolami o najwyższych wygranych i mogą przynieść do 700x zakład na 3 mecze, zakładając, że poziom zakładów jest ustawiony na najwyższej możliwej drabinie. W innych przypadkach, 3 Diamenty płacą 100x zakład.

Lucky Sevens jest drugim co do wielkości wyborem, płacąc 50x zainwestowane pieniądze, a Golden Bells przyznają 20x wygraną linii. Kombinacja dowolnych 3 symboli z wyższą oceną (Diamentów, Siedmiu i Dzwoneczków) daje 10x zakład.

Wiśnie przewodzą drugiemu echelonowi oferując 10x zakład, Batony płacą 5x stawkę, podczas gdy kombinacja dowolnych 3 nisko płatnych symboli jest równa 3x zainwestowanych pieniędzy. Na koniec, mieszanka niżej i wyżej ocenianych ikon daje 1x zakład.

Kiedy pojawi się kombinacja 3 Scatter’ów w połączeniu z Bonanza Reel Multiplier, otrzymasz partię 5 Free Spins Reel Bonanza. W każdym innym przypadku, odpowiedź jest nagradzana. Istnieje możliwość żądania dodatkowych obrotów i respinów.

Tryb Bonusowy Reel Bonanza aktywuje się, gdy nie ma linii wygranej, a funkcja Bębenek Bonusowy pokazuje symbol Bonusu. Koło Bonusowe pojawia się i obraca, przyznając losowy mnożnik zakładów od 2x do 25x.

Fakty o grze

data wydania 20-02-2023
Linie wypłat 1
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 140,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Przy każdym obrocie, funkcja Bonanza Reel jest wyzwalana i wybierany jest losowy symbol, który modyfikuje ostateczny wynik z kołowrotka. W przypadku wybrania Mnożnika Kołowrotka Bonanza, otrzymacie Państwo Bonus w wysokości 2x, 3x, 4x, 5x lub 7x.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach internetowych Golden Hero za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Reel Bonanza, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Reel Bonanza?

Rekomendacja dla slotu Reel Bonanza pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 96,00%, gdzie oficjalna informacja oznacza tytuł o niskiej lub średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Reel Bonanza

Sprawia, że masz ochotę zagrać w Las Vegas, ale zamiast gratisowych drinków dostajesz dodatkowe obroty i multiplikatory, samouczek Reel Bonanza dotyczył nowego nowoczesnego klasyka polecanego najszerszej publiczności. Pula nagród jest na pewno na tyle duża, że pozwala na umieszczenie wielu nazwisk na liście zaproszonych.

Kolejne nowe wydania Golden Hero
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry