Fortunes of Ali Baba
Release 27-02-2023
Fortunes of Ali Baba Screenshot
27-02-2023

Fortunes of Ali Baba

O Fortunes of Ali Baba

Wideo Fortunes of Ali Baba to 5x3-bębnowy film inspirowany bliskowschodnią opowieścią ludową Ali Baby i czterdziestu złodziei. Został on niedawno wydany przez Play'n GO, z funkcjami takimi jak ukryty poziom bonusu, nieprogresywny jackpot, combosy dzięki uprzejmości Morgiana i Ali Baby, wysoka zmienność, darmowe obroty i wysoki RTP, który naprowadza skalę na równowagę. Przeczytaj, jak ograbić sekretny skarb legendarnego złodzieja na 20 liniach płatniczych w naszej recenzji Fortunes of Ali Baba Slot Review.

Fortunes of Ali Baba Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Symbole w Fortunie Ali Baby są podzielone na kategorie niskopłatne i wysokopłatne.

Dla symboli LP wybierane są wartości kart 10 do Ace (A, J, itd.). Alternatywnie, symbole HP pozostają natywne dla tej opowieści. To sztylet Ali Baby, magiczny amulet, sterta klejnotów i ziół leczniczych.

Jeśli chodzi o Dzikich, to są dwa: Ali Baba i Złodziej.
Symbolem Scatter jest natomiast Morgiana, służąca dziewczyna, która może zastąpić wszystkie symbole. Co ważniejsze, zabiera cię do Jamy Złodziei, abyś mógł uderzyć w dwóch Rozrabiaków, po jednym w kołowrotku 1 i 5 każdego.

Wewnątrz znajduje się sześć donic podzielonych na 5 poziomów:
Poziom 1 nagradza 10x całkowita kwota zakładu pieniężnego jako nagroda;
Poziom 2-3, 10-krotny zakład, darmowe obroty, lub danie się złapać;
Opcje na poziomie 4 to 100x nagroda za zakład, darmowe obroty lub złapanie; i na koniec,
Wyniki na poziomie 5 to darmowe obroty i złapanie.

Zasada popierająca to wszystko jest prosta. Odbierz bonusowe prawdziwe pieniądze i poziomy skali, aby mieć szansę na więcej grabieży. Albo wyjdź z jaskini, łapiąc/wyzwalając bonusowy poziom darmowych obrotów Fortunes of Ali Baba. Poziom bonusu jest kluczową cechą, dając 8 darmowych spinów, po których pojawia się Ali Baba Wild. Ale powiedzmy, że złodziejaszek Dziki nawierzchnia, to znowu się kręci.

Wreszcie, dla zakresu zakładów, minimum wynosi 0,20 €, a maksimum wynosi 100 €. Istnieje również nieprogresywny jackpot, który wynosi maksymalnie 10.000x Twój zakład. Na koniec, slot Fortunes of Ali Baba jest oferowany w dwóch trybach; graj online w demo, na prawdziwe pieniądze.

Fakty o grze

data wydania 27-02-2023
Linie wypłat 20
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Po funkcji Den of Thieves, kolejny bonus Fortunes of Ali Baba jest aktywowany, jeśli podczas poziomu darmowych obrotów pojawią się dwa Scattersy. Gracze otrzymują jeszcze dwa darmowe obroty, a także zwiększenie mnożnika za tę dużą wygraną (dotyczy kolejnych obrotów).

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas gry online na urządzeniu przenośnym?

Nie ma potrzeby pobierania aplikacji ani apk. Ponieważ gniazdo online Fortunes of Ali Baba działa w każdej przeglądarce.

Co to jest RTP gniazda Fortunes of Ali Baba?

Według Play’n GO, Fortunes of Ali Baba oficjalnie ma RTP na poziomie 96,89%.

Końcowe pomysły na temat Fortunes of Ali Baba

Slot Fortunes of Ali Baba jest bardzo tematycznym doświadczeniem. Znaki graficzne, dźwiękowe i narracyjne mają na celu stworzenie świetnego tematu. Polecamy wypróbować darmową grę/demo, aby poczuć się jak w slocie wideo w Play’n GO. W sumie, jest to dalekosiężny, pełen funkcji thrill-maker dla szerokiego spektrum miłośników slotów.

Kolejne nowe wydania Play'n GO
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier