Mighty Griffin Megaways
Release 23-12-2022
Mighty Griffin Megaways Screenshot
23-12-2022

Mighty Griffin Megaways

O Mighty Griffin Megaways

Zainspirowany średniowiecznymi legendami o superkreacji, którą jest pół lew, pół orzeł, slot wideo Mighty Griffin Megaways firmy Blueprint Gaming wprowadza system puli promocyjnej Jackpot King obok Legend Free Spins Bonus Bet, Wilds, Scatterters i funkcji Golden Streak. Dowiedz się więcej w przeglądzie gniazd Mighty Griffin Megaways.

Mighty Griffin Megaways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Silnik gry opiera się na opatentowanej mechanice gier Megaways, gdzie jeden obrót może przynieść wielu zwycięzców. Krótko mówiąc, 6 kołowrotków mieści maksymalnie 7 symboli, co umożliwia obsługę do 117.649 linii płatniczych. Zasada ta jest stosowana zarówno w grach cashowych, jak i w grze Free Play Mighty Griffin Megaways.

Następnie, będziesz również doświadczyć modelu matematycznego Cascade Wins, gdzie zwycięskie symbole pozostawiają miejsce na nowe ikony, które pojawiają się w kaskadach. Jest to atrakcyjna wizualnie rutyna wzbogacona o wiersz 1×4 z dodatkowymi 4 symbolami, aby poprawić swoje szanse na wygraną.

Jeśli chodzi o strategię zakładów, cała seria działa w tym samym zakresie. W związku z tym, gracze mogą obstawiać od 0,10 do 10,00 monet na rękę. Jeśli nadal uczysz się, jak wygrywać, wszystkie stawki będą wyświetlane jako monety demo.

Funkcja bonusu Mighty Griffin Megaways rozpoczyna się po wylądowaniu 4 ikon nakładki na Króla Jackpota, która przenosi akcję na zupełnie inny zestaw kołowrotka. Aby odblokować Król Kół, należy spróbować wspiąć się po 15-stopniowej drabinie korony i wybrać modyfikator kołowrotka po każdym obrocie.

Gracze mogą wybrać pomiędzy Spin, który zbiera więcej koron i szybciej wspina się po drabinie, Collect, który nagradza Bonusowy Multiplikator wygranej, i Wheel King, który uruchamia homonimiczną rundę natychmiast. Tam trzeba kręcić kołem, aby ujawnić albo Promocyjny Jackpot albo Wielki Mnożnik Zakładów Całkowitych.

Kiedy zestaw kołowrotków przestanie się kręcić, dowolne symbole Tajemnic Kuli mogą zamienić się w losowo dobrane symbole, które pomogą Ci zdobyć Mighty Griffin Megaways Dużą wygraną w wysokości do 50000x Twojej stawki.

Fakty o grze

data wydania 23-12-2022
Linie wypłat 117649
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 250,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

W zależności od dostępności, Legend Free Spins Bonus Bet jest funkcją zakupu, która daje minimum 3 Scatter’y przy następnym obrocie, jeśli wydasz 75x stawkę. W innych przypadkach, 3 Scattersy wyzwalają darmowe obroty Mighty Griffin Megaways i funkcję Złota Strefa, która nagradza coraz większy multiplikator bez ograniczeń, tryb Hazard lub nagrody pieniężne. Dodatkowe 3 lub 4 Scattersy dają 5 lub 10 nowych obrotów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach internetowych Blueprint Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Mighty Griffin Megaways, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Mighty Griffin Megaways?

Rekomendacja dla slotu Mighty Griffin Megaways pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 95,46%, gdzie oficjalna informacja oznacza tytuł o średniej lub wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Mighty Griffin Megaways

Oferując pokaźną pulę nagród do 250.000 monet, gra o tematyce średniowiecznej jest polecana wszystkim poszukiwaczom fortuny. Ponieważ każdy nowy spin jest nową szansą na zapłatę, napiwki otrzymane w tutorialu Mighty Griffin Megaways powinny pomóc ci znaleźć skarb przed kimkolwiek innym.

Kolejne nowe wydania Blueprint Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier