Trojan Horse
Release 03-2023
Trojan Horse Screenshot
03-2023

Trojan Horse

O Trojan Horse

Naprawdę spełniając wszystkie oczekiwania dotyczące jego nazwy, Zeus Play powiedział, że nadszedł czas na grabież starożytnego miasta poświęconego bogu słońca Apollowi. Dołącz do cunny greckiej armii i spróbuj Trojan Horse slot online, który zabierze Cię głęboko wewnątrz murów z jego Wild Scatterters, Expanding Draw symbol, i nieograniczone Free Spins. Recenzja slotów Trojan Horse powie Ci również więcej o statycznym jackpocie 150.000 monet.

Trojan Horse Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zgodnie z prefiksem „malutcy bohaterowie”, jest to 5-bębnowa, 3-rzędowa, 10-wierszowa gra komiksowa, z ręcznie rysowanymi postaciami reprezentującymi największych bohaterów, takich jak Achilles, Hector i Ajax. Próbując aktywować tabelę wygranych, będziesz cieszyć się ich dowcipnymi dialogami i kpiną w połączeniu z językiem, którego nie powinniśmy tu pisać.

Gra oferuje szeroki wachlarz kombinacji zakładów pozwalających graczom na wszystkich poziomach doświadczenia na ustawienie i trzymanie się zwycięskiej strategii. Wartość monety waha się od 0,01 do 3,00 i można umieścić od 0,10 do 300 monet na rękę na 1 do 10 poziomach. W grze Trojan Horse Free Play, wszystkie stawki są wyświetlane jako kredyty demo i możesz ich użyć, aby dowiedzieć się, jak wygrać główną nagrodę.

Prawdopodobnie Achilles jest symbolem o najwyższym ratingu wypłaty, oferującym odpowiednio maksymalnie 300, 3.000, 3.000 i 150.000 monet na 2, 3, 4 lub 5 meczów. Jego wieczne trojańskie wyróżnienie Hector daje do 60.000 monet, podczas gdy reszta załogi daje od 150 do 22.500 monet.

Drewniany koń jest symbolem bonusu Trojan Horse i można go używać zarówno jako improwizator kołowrotka, jak i zamiennik dla wszystkich innych ikon. W przypadku wygranej 3, 4 lub 5 rodzajowej, system wypłaci 600, 6.000 lub 60.000 monet. Może również zabrać cię na nieograniczone darmowe obroty.

Fakty o grze

data wydania 03-2023
Linie wypłat 10
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 150,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Zbierz 3 lub więcej Scatter’ów i odbierz partię 10 Trojan Horse Free Spins. W ramach tego samego zestawu zasad możliwe jest wielokrotne uruchamianie tej funkcji przez nieograniczoną liczbę razy. Co więcej, symbol zostanie losowo wybrany jako Specjalny Symbol Rozszerzający pokrywający cały kołowrotek, aby pomóc Ci w uzyskaniu Trojan Horse Dużej Wygranej. Z tej okazji, dostaniesz kolejny zestaw 10 obrotów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Zeus Play za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone ani pliku Android .apk dla gry Trojan Horse. Aby dowiedzieć się, jak wygrać, można grać dla zabawy lub od razu zacząć obstawiać na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Trojan Horse?

Rekomendacja dla slotu Trojan Horse pozostaje blisko zatwierdzonego współczynnika RTP na poziomie 94,00%. Informacja ze strony internetowej wydawcy sugeruje tytuł o średniej i dużej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Trojan Horse

Swobodnie opierając się na epickiej opowieści o miłości i wojnie, jest to gra polecana młodszej publiczności, która dostanie również przystawkę historii. Samouczek Trojan Horse w zasadzie pokazał dość powszechne założenie, wzbogacone o kilka modyfikatorów, których tak naprawdę nie zobaczysz za każdym rogiem, co sprawia, że wystarczy przynajmniej spróbować.

Kolejne nowe wydania ZEUS PLAY
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier