Leprechaun Goes Wild
Release 13-02-2023
Leprechaun Goes Wild Screenshot
13-02-2023

Leprechaun Goes Wild

O Leprechaun Goes Wild

Gniazdo wideo Leprechaun Goes Wild jest grą 5x4-bębnową o dużej zmienności, niedawno wydaną przez Play'n GO. Opowieść o nim to irlandzki Leprachaun i jego przyjazne graczom wdzięki szczęścia. Wyzwolić trafnie nazwane Luck of the Irish, i uzyskać Leprechaun Goes Wild darmowe obroty, extra lepkie Wilds, i więcej na 20 linii płatniczych. Dzięki elastycznemu zakresowi zakładów w holowaniu, jak również konfigurowalnym dodatkom do dogłębnej analizy, dowiedz się więcej o grze w tej recenzji Leprechaun Goes Wild Slot Review.

Leprechaun Goes Wild Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Symbole kaskadowe gniazda Leprechaun Goes Wild są podzielone przez ich wartość. Symbole o wysokiej wartości to garnek złota, górny kapelusz, drewniana rura, szklanka miodu pitnego i szczęśliwa podkowa. Dla symboli o niskiej wartości, wartości kart asów (A, K, 10, itp.) są do wyboru w studio.

Jeśli chodzi o symbole Scatter i Wild, to są to odpowiednio czterolistna koniczyna i Leprechauns. Scatterters pojawiają się tylko na kołowrotkach 1, 3 i 5, ale Wilds nie są wybredne, pojawiają się na wszystkich 5 kołowrotkach. Pod względem wartości, Scatterterzy są królami, ponieważ z łatwością mogą zastąpić wszystkie symbole w celu zwiększenia szybkości combo.

Do tego, uderzenie w dwa Scattersy zabiera ciastko, ponieważ upuszcza Luck of the Irish-a feature, który nagradza graczy z dodatkowymi Wilds lub Scatterters. Jeśli pierwsza z nich jest punktowana, to bębny są przepłukiwane symbolami Wild, podczas gdy druga oznacza, że do bębnów dodawany jest trzeci Scatter. Z kolei inicjowany jest poziom bonusu Leprechaun Goes Wild.

Na tym poziomie bonusowym, trzy Scatter’y przyznają dowolne pomiędzy 7, 9, 11, lub 13 darmowych obrotów. Dodano też krawędź zamieniającą Wildy w lepkie Wildy. Oznacza to, że symbol pozostaje na swoim miejscu aż do zakończenia poziomu.

Zakres zakładów, który wynosi od minimum 0,20 € do maksimum 100 €. Jest wystarczająco regulowany zarówno dla niskich jak i wysokich walców. Jeśli chodzi o limity, w grze znajduje się nieprogresywny jackpot, ograniczony do 800x Twojego zakładu. Jedynym wyjątkiem są zbiory na poziomie bonusu, gdzie limit jest zwiększony do 10.000x Twój zakład.

Fakty o grze

data wydania 13-02-2023
Linie wypłat 20
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich bonusów można się spodziewać?

Godna uwagi jest funkcja bonusowa - poziom darmowych obrotów Leprechaun Goes Wild. Podane raz, jeśli na każdym bębnie jest jeden lub więcej Sticky Wild, nagrodą są dodatkowe darmowe obroty (3, 5, 7 lub 9 obrotów).

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Możesz od razu grać online na swoim smartfonie (iOS, Android) za pomocą dowolnej przeglądarki, z tą różnicą, że nie potrzebujesz żadnej aplikacji lub apk. download.

Co to jest RTP gniazda wideo Leprechaun Goes Wild?

RTP slotu wideo jest nieokreślony przez Play’n GO, ale niektóre nieoficjalne wskazówki mówią, że RTP wynosi od 93-97%.

Końcowe pomysły na temat Leprechaun Goes Wild

Za pomocą slotu online Leprechaun Goes Wild, Play’n GO’s łączy w sobie to, co najważniejsze w klasycznym motywie slotu. Poziomy bonusowe, oraz Szczęście Irlandzkiej fabuły to interesujące cechy. Odkryj satysfakcjonujące i orzeźwiające doznania z gry w slot o tematyce Leprechaun.

Kolejne nowe wydania Play'n GO
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier