Gem Saviour Conquest
Release 03-2023
Gem Saviour Conquest Screenshot
03-2023

Gem Saviour Conquest

O Gem Saviour Conquest

Pokonaj potężną czarownicę i wygraj główną nagrodę w slocie wideo Gem Saviour Conquest. Wyprodukowana przez PG Soft, jest to 6-bębnowa, 6-rzędowa gra z liniami płatniczymi od 575 do 46,656 z Wilds-on-the-Way i Free Spins z Win Multiplier. Gracze mogą pobierać do 100.000x swoją stawkę dzięki wskazówkom zawartym w recenzji Gem Saviour Conquest slotu.

Gem Saviour Conquest Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zacznij od ustawienia swoich stawek w zdefiniowanym wcześniej zakresie od 0,20 do 20 przy użyciu 1 do 10 poziomów zakładów i monet o wartości 0,01, 0,05 lub 1. Wszystkie wartości są implikowane w grze Gem Saviour Conquest Free Play, nawet jeśli wszystko liczy się jako monety demo, których możesz użyć, aby nauczyć się jak wygrać.

Shiny Diamond jest symbolem z najwyższą oceną w tabeli wygranych i prowadzi do Gem Saviour Conquest Dużej wygranej w wysokości 150x Twojej stawki, którą możesz zdobyć w jednej ręce. W zależności od strategii zakładów i modyfikatorów bębnów, daje to do 100000x Twój najlepszy strzał.

Gdy w dowolnym miejscu zestawu kołowrotka pojawi się 4 Scatterters, otrzymasz początkową partię 12 Gem Saviour Conquest Free Spins. Każdy dodatkowy Scatter wyzwoli 2 kolejne spiny. Nad kołowrotkami zauważysz pasek zdrowia Czarownicy, a Mnożnik wygranych zaczyna się od 2x.

Kiedy odpowiedni symbol zwycięstwa eksploduje, pasek zdrowia spada o 1, aż zostanie zredukowany do 0. Oznacza to, że czarownica zostaje pokonana, a Mnożnik zwycięstwa wzrasta o 2x. Możliwe jest pokonanie przeciwnika w sekwencjach.

Funkcja Wilds-on-the-Way może zostać uruchomiona jako zdarzenie losowe podczas każdego obrotu i umieścić srebrną ramkę na niektórych symbolach pojawiających się na bębnach 2, 3, 4 i/lub 5, tworząc przestrzeń 2×4.

Przy każdej nowej rundzie, po tym jak nowe ikony będą kaskadowo spadały w trybie Kaskadowych Wygranych, wszystkie srebrne ikony, w które zaangażowani są zwycięzcy, zamienią się w losowo wybrane ikony w złotych ramkach. Ta sama rozgrywka jest stosowana w grze Diamond Mine Extra Gold Megaways, razem z Diamentami, które płacą najlepiej.

Co więcej, można je zamienić na 2 do 4 Wilds, w zależności od ilości symboli pokrytych złotem. Mówiąc o Wildach, zastępują one wszystkie płatne ikony i pojawiają się tylko na bębnach 2, 3, 4 i 5.

Fakty o grze

data wydania 03-2023
Linie wypłat 46656
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 100,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Podczas trwania funkcji bonusu Gem Saviour Conquest, jedna lub więcej zwykłych ikon może przekształcić się w złote lub srebrne symbole. Dodatkowo, na koniec każdego dodatkowego obrotu, otrzymasz 1 dodatkowy obrót, jeśli na zestawie kołowrotków pozostanie jeszcze jeden Scatter.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach PG Soft za pomocą przeglądarki mobilnej. Nawet jeśli jest dostępny, nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Gem Saviour Conquest, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Gem Saviour Conquest?

Recension for the Gem Saviour Conquest slot stays close to the approved RTP factor of 96.92%, where the official info implies a high volatility title.

Końcowe pomysły na temat Gem Saviour Conquest

Kończąc epicką przygodę Erica ze złą Czarownicą Irą, samouczek Gem Saviour Conquest po raz kolejny wskazuje na ogromny potencjał wygranej gry, kompatybilność międzyplatformową i jest polecany wszystkim fanom wydawnictw o tematyce fantasy.

Kolejne nowe wydania Pocket Games Soft
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier