Robin Hood: Shifting Riches
Release Unknown
Robin Hood: Shifting Riches Screenshot
Unknown

Robin Hood: Shifting Riches

O Robin Hood: Shifting Riches

Ze studia NetEnt gra Robin Hood: Shifting Riches oparta jest na opowieściach o heroicznym wyrzutku. Gracze dołączają do Robin Hooda w poszukiwaniu wielkiej wygranej, a ty masz do dyspozycji mnóstwo dodatkowych funkcji, które pomogą ci w tym. Robin Hood: Shifting Riches Video slot pozwala obstawiać od 20 do 200 monet na obrót, mając nadzieję na osiągnięcie maksymalnego jackpota 5260x Twojej stawki. Dowiedz się więcej o tym, czego możesz się spodziewać po grze w naszej recenzji poświęconej slotom online Robin Hood: Shifting Riches.

Robin Hood: Shifting Riches Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Ładując grę napotkasz na znajomą pięciobębnową, trzyrzędową siatkę. Do dyspozycji masz dwadzieścia linii wypłat, na których możesz wylądować dwa lub więcej pasujących do siebie symboli. Symbole w grze obejmują typowe królewskie karty A-10, które trzeba będzie co najmniej trzech, aby wylądować zwycięstwo.

Dalej są symbole, które płacą więcej. Składają się one z różnych postaci, takich jak brat Tuck, mały John, rycerz i panna Marion. W końcu jest też sam Robin Hood, który musi wylądować tylko dwóch na jednej linii, aby wygrać, ale pięciu na linii wypłaty da ci 1000x stawkę.

Za każdym razem, gdy wygrasz w Robin Hood: Shifting Riches, uruchomisz bonus za zmianę biegów. Kołowrotki przesuwają się w prawo, dając Ci nowe symbole i szansę na kolejną wygraną. Każda zmiana zwiększa również mnożnik, z wygranymi pomnożonymi przez 2x, 3x i 5x.

Robin Hood: Shifting Riches symbole bonusowe to dziki, worki z pieniędzmi i rozsypki. Jokery zastąpią inne płatne symbole, pomagając ci wygrać na ziemi. Torby z pieniędzmi zbierają się wewnątrz skrzyni, a zebranie czterech w skrzyni może odblokować darmowe obroty Robin Hood: Shifting Riches. Torebki te będą przechowywane do roku, co oznacza, że Twoje postępy w grze nie zostaną utracone. Po przesunięciu bębna, symbole worków z pieniędzmi na bębnach zmieniają się w dziki.

Na koniec, jest też rozproszenie, które w przypadku wylądowania dwóch da ci pięć darmowych obrotów, a wylądowanie trzech da ci dziesięć darmowych obrotów. Podczas rundy darmowych obrotów, jeden z wyżej płatnych symboli jest losowo wybierany, aby działać jako joker, co daje zwiększony potencjał wygranej.

Fakty o grze

data wydania
Linie wypłat 20
Zmienność
niski
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 20,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Robin Hood: Shifting Riches zawiera dziki i rozproszenia, które odblokowują tryb swobodnych obrotów. Za każdym razem, gdy wylądujesz na wygranej, uruchomisz także bonus do przesunięcia kołowrotka, który powoduje przesunięcie kołowrotka w prawo i dodaje mnożnik. Bonus ten wyzwala się w nieskończoność przy maksymalnym mnożniku 5x.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, tak jak w przypadku innych tytułów NetEnt, gra działa doskonale na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Jaki jest współczynnik RTP z Robin Hood: Shifting Riches?

Gra ma RTP na poziomie 96,75%. Zmienność jest niska lub średnia. Wypróbuj grę samodzielnie, grając w demo, które jest dostępne teraz i może być odtwarzane za darmo.

Końcowe pomysły na temat Robin Hood: Shifting Riches

Jak można się spodziewać po grze na slocie NetEnt, Robin Hood: Shifting Riches wygląda fantastycznie. Grafika i dźwięki są świetne, podobnie jak animacje. Podobała nam się także rozgrywka, a mechanizm przesuwu kołowrotków to zdecydowanie coś nowego i interesującego. Dzięki różnym funkcjom bonusowym i potencjalnym multiplikatorom, jest mnóstwo szans na dużą wygraną.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry