Finn and the Swirly Spin
Release 2017
Finn and the Swirly Spin Screenshot
2017

Finn and the Swirly Spin

O Finn and the Swirly Spin

NetEnt jest deweloperem, który zawsze myśli w sposób przemyślany. Studio zrobiło to ponownie tutaj, wydając slot video Finn and the Swirly Spin. Jest to gra, która stara się na nowo odkryć gatunek gier slotowych i dodaje wiele unikalnych i interesujących funkcji, aby zapewnić rozrywkę graczom. Jeśli chcesz spróbować czegoś nieco innego, gra Finn and the Swirly Spin może być idealna. Dowiedz się wszystkiego o funkcjach gry i o tym jak grać w pełnej recenzji Finn and the Swirly Spin slotów.

Finn and the Swirly Spin Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz po załadowaniu gry jest to, że slot Finn and the Swirly Spin nie ma żadnych bębnów. Gra ma kształt spirali pięć na pięć, który wypełnia się symbolami. Po każdym naciśnięciu przycisku gry, spirala odświeży się z nowymi symbolami. Dopasowanie trzech lub więcej symboli w jednej linii spowoduje, że symbole te eksplodują i znikną.

Symbole w grze składają się z dwóch garniturów niskich kart płatniczych wyrzeźbionych z drewna. Wypłacają one maksymalną stawkę za linię pięciu kart. Następnie są to czterolistne koniczyny, złote podkowy i żołądź. Na koniec, najwyżej płacącym symbolem w grze jest rubin.

W grze występują również dziki w postaci świecących gwiazd. Dzikie w grze zastępują wszelkie inne symbole w wielu liniach, pomagając tworzyć zwycięstwa, a nawet wiele zwycięstw. Jeśli wylądujesz zwycięstwo bez użycia dzikich, dziki będzie tworzyć i wylądować na jednym z wolnych miejsc. Jeśli wygrałeś za pomocą jokera, joker wybuchnie i zniszczy wszystkie symbole znajdujące się obok niego.

Zauważysz również, że gra zawiera klucz, który rozpoczyna każdy obrót na dole spirali. Jeśli uda Ci się pracować z kluczem na całej długości spirali aż do jej końca, odblokujesz darmowe obroty Finn and the Swirly Spin. W rzeczywistości istnieją cztery różne rundy bonusowe Free Spins do odblokowania, z których każda potrzebuje więcej kluczy do wejścia.

Podczas rundy Finn and the Swirly Spin Free Spins, dostaniesz siedem Free Spins i dwa Dziki umieszczone w dowolnym miejscu na spirali. Zebranie dodatkowych kluczy da Ci więcej obrotów i różne bonusowe funkcje, w tym niszczenie wielu symboli, przekształcenie całej linii w jeden symbol i zmianę wszystkich niżej płatnych symboli na wyżej płatne.

Te funkcje bonusowe mogą być również wyzwalane losowo podczas gry podstawowej, co daje możliwość uzyskania dużej wygranej i, miejmy nadzieję, przeniesienia klucza na koniec spirali. Zakłady w grze mogą wynosić od 0,10 € do 200 €. Jeśli wolisz najpierw przetestować grę, możesz także zagrać w demo bez ryzyka.

Fakty o grze

data wydania 2017
Linie wypłat 10
Zmienność
niski
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 50,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Slot Finn and the Swirly Spin zawiera jokery, darmowe obroty, lepkie jokery i funkcje bonusowe, które zmieniają symbole na siatce, w tym jeden, który daje natychmiastową wygraną.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie. Gra została stworzona przez NetEnt i działa doskonale na wszystkich urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z Finn and the Swirly Spin?

Gniazdo wideo ma RTP 96,6%. Zmienność gry jest od niskiej do średniej.

Końcowe pomysły na temat Finn and the Swirly Spin

NetEnt zawsze wprowadza innowacje i zmienia sposób, w jaki są odtwarzane sloty. Tutaj studio wyprodukowało genialnie zabawną i dobrze wyglądającą grę, która wprowadza do gatunku unikalną koncepcję. Spiralna gra na boku siatki, gra jest pełna funkcji bonusowych i jest dużo zabawy, próbując zebrać wszystkie różne specjalne bonusy.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry