Thunderstruck II
Release 05-05-2010
Thunderstruck II Screenshot
05-05-2010

Thunderstruck II

O Thunderstruck II

Thunderstruck II slot online jest kontynuacją bardzo popularnej gry Thunderstruck. Wydana w 2010 roku, gra jest nadal popularna w kasynach online na całym świecie. Microgaming przywrócił fanom ulubiony styl oryginału i połączył go z nowymi funkcjami i sposobami na wygraną. Możesz dowiedzieć się o wszystkich szczegółach gry, w tym o bonusach i o tym, ile możesz wygrać w naszej pełnej recenzji Thunderstruck II slotów.

Thunderstruck II Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra jest ustawiona na pięciobębnowej, trójrzędowej siatce. Do wygrania są 243 linie wypłat i wiele funkcji bonusowych. Zanim jednak zaczniesz obracać, musisz wybrać swój zakład. Gracze mogą wybrać stawkę od 0,30 do 30 monet.

Grając w tę grę, zauważysz ciężki norweski motyw mitologii, jak w przypadku oryginalnej gry. Symbole w slocie online Thunderstruck II obejmują standardowe królewskie karty A-9, które można znaleźć w wielu grach slotowych. Istnieją również longships Viking, Asgard i Bifröst i różne postacie z mitologii norweskiej. Postacie to Valkyries, Loki, Odin i Thor.

Oprócz standardowych symboli, Thunderstruck II zawiera kilka symboli bonusowych, aby uczynić rzeczy bardziej interesującymi. Po pierwsze, są tam dziki. Są one reprezentowane przez logo gry i zastąpią wszystkie płatne symbole. Za każdym razem, gdy joker pomoże ci wylądować, podwoi on także twoją wygraną! Jokery mogą również wypłacać wygrane i są najlepiej płatnymi symbolami w grze. Wylądowanie pięciu jokerów na jednej linii przyniesie Ci dużą wygraną lub 1000x stawkę.

Drugi symbol bonusu Thunderstruck to scatter. Są one reprezentowane przez młotek Thora Mjölnira. Wylądowanie trzech lub więcej scatterów na jednym obrocie odblokuje wolne obroty Thunderstruck II. Runda darmowych obrotów nazywana jest Wielką Salą Obrotów i za każdym razem, gdy ją odblokujesz, możesz przejść na inny poziom, który zawiera kolejne bonusowe funkcje.

Pierwsze cztery razy, gdy wejdziesz do Wielkiej Sali, dostaniesz dziesięć darmowych spinów, a wszystkie wygrane zostaną pomnożone przez pięć. Od piątego uruchomienia darmowych obrotów odblokujesz piętnaście obrotów, a symbole mogą być losowo przekształcane w dziki. Za dziesiąty raz, gdy wejdziesz do Sali, otrzymasz dwadzieścia darmowych obrotów, a symbole mogą zostać losowo zamienione na bonusy mnożnikowe. Wreszcie, po raz piętnasty wejdziesz do Sali, otrzymasz dwadzieścia pięć darmowych obrotów, w których znajdują się rolki. Tutaj każda wygrana, którą wylądujesz, spowoduje przesunięcie się bębnów, a kolejne wygrane zwiększą Twój mnożnik.

Fakty o grze

data wydania 05-05-2010
Linie wypłat 243
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 2,400,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Wildy, które podwajają twoje wygrane i darmowe obroty z wieloma specjalnymi poziomami. Dostępna jest również funkcja Wildstorm, która może zmienić całe bębny w dziki.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, firma Microgaming opracowała grę, aby działała sprawnie na wszystkich urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z Thunderstruck II?

Gra ma współczynnik RTP na poziomie 96,65%. Zmienność ta jest uważana za niską do średniej.

Końcowe pomysły na temat Thunderstruck II

Thunderstruck ma do niego wspaniałe wyczucie i jest mnóstwo zabawy z różnymi oferowanymi bonusami. Chociaż odblokowanie późniejszych poziomów rundy darmowych obrotów może trochę potrwać, duże nagrody sprawiają, że wszystko jest tego warte. Potencjalny jackpot w wysokości 6000x Twoja stawka jest w ofercie dla szczęśliwych graczy. Jeśli nadal nie jesteś zdecydowany w grze, zawsze możesz wypróbować ją bez ryzyka, grając w demo.

Kolejne nowe wydania Microgaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry