Sisters of Oz
Release 08-09-2020
Sisters of Oz Screenshot
08-09-2020

Sisters of Oz

O Sisters of Oz

Sisters of Oz Slot online jest zainspirowany przez klasycznego Czarnoksiężnika z Oz bajki. Od deweloperów Triple Edge Studios i Publisher Microgaming, ten pełen zabawy slot obiecuje mnóstwo akcji, ekscytujące funkcje i cztery progresywne jackpoty. Wszystkie szczegóły dotyczące gry, w tym funkcje bonusowe, sposób uruchamiania maksymalnego jackpota progresywnego i wiele więcej, znajdziesz w naszej recenzji Sisters of Oz.

Sisters of Oz Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Sisters of Oz jest ustawiona na pięciobębnowej, czterorzędowej siatce z dwudziestoma liniami płatniczymi. Jest to dość typowy układ i nie ma w nim nic zbyt skomplikowanego. Wygrywa się, dopasowując co najmniej trzy symbole w poprzek linii wypłat od lewej do prawej.
Zanim jednak zaczniesz obracać, będziesz chciał ustawić swoją stawkę. Opcje zakładów wahają się od minimum 0,20 € do maksimum 25 € za obrót. Po ustawieniu, można nacisnąć spin lub ustawić funkcję autoplay, aby rozpocząć.
Obróć bębny i uważaj na dziewięć regularnych symboli gry. Składają się one z czterech eliksirów w różnych kolorach, niebieskim, fioletowym, zielonym, czerwonym i złotym. Są też cztery siostry Oza, przerażającego czarodzieja. Każda z sióstr ma swój własny, niepowtarzalny kolor i potencjalnie przyzna kilka dużych wygranych. Siostry mogą pojawić się na szpulach, potencjalnie zabierając ze sobą całą szpulę. Stosy symboli mogą łączyć się na środkowych szpulach, tworząc blok jumbo 3×4, co daje dużą wygraną.
Głównym symbolem bonusu Sisters of Oz jest złota tabliczka. Symbol ten działa zarówno jako wild, jak i scatter. Tabletka zastępuje dowolny zwykły symbol, pomagając tworzyć wygrane na wszystkich liniach wypłat. Wypłaci on również i odblokuje darmowe obroty Sisters of Oz, jeśli gdziekolwiek na bębnach pojawią się trzy lub więcej.
Trzy scattery wyzwalają pięć darmowych obrotów, ale gracze mogą uzyskać do dziesięciu darmowych obrotów z pięciu scatterów. Podczas rundy darmowych obrotów, wszystkie wygrane są podwajane, a na każdym obrocie pojawia się symbol jumbo. Na pierwszym i piątym bębnie mogą pojawić się symbole scatter i progressive, a gracz otrzyma trzy kolejne darmowe obroty za każde dwa scatter’y, które wylądują na jednym z nich.
Symbol progresywny może pojawić się nad symbolami eliksirów i ma szansę na wygranie koła z progresywnym jackpotem. Im wyższy zakład, tym większa szansa na obrót kołem. Po obróceniu koła możesz wygrać jeden z czterech różnych progresywnych jackpotów, z których największy zaczyna się od 10.000x Twojej stawki.

Fakty o grze

data wydania 08-09-2020
Linie wypłat 20
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 250,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gniazdo wideo Sisters of Oz zawiera dziki, rozproszenia, darmowe obroty i cztery progresywne jackpoty. Szansa na wygranie jackpota jest przyznawana losowo, a podczas darmowych obrotów wszystkie wygrane są podwajane.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra działa płynnie na wszystkich urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z Sisters of Oz?

Ten slot ma wskaźnik RTP na poziomie 95,83%. Zmienność jest średnia.

Końcowe pomysły na temat Sisters of Oz

Sisters of Oz to mnóstwo zabawy. Korzystaliśmy z różnych funkcji bonusowych, w tym z symboli stosu i jumbo, które mogą pojawić się losowo. Jackpoty progresywne oferują pewien wysoki potencjał wygranej, ale gra podstawowa też daje dużo zabawy. Zagraj w darmowe demo, aby przekonać się samemu.

Kolejne nowe wydania Microgaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry