Return of the Dead
Release 7 dni temu
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
7 dni temu

Return of the Dead

O Return of the Dead

Pragmatic Play połączył siły z Reel Kingdom, aby wyprodukować Return of the Dead slot online, kolejną grę zainspirowaną przez Book of Ra. Nasiąknięta starożytną e gipską sztuką i historią, gra Return of the Dead daje tajemniczy i klasyczny styl. Wszystkie szczegóły gry, w tym jakie funkcje specjalne czekają na Ciebie, możesz poznać w naszej recenzji Return of the Dead slotu.

Return of the Dead Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gniazdo wideo Return of the Dead jest ustawione na typowych pięciu bębnach i trzech rzędach i posiada tylko dziesięć linii płatnych. Gra jest bardzo prosta, wystarczy wybrać zakład, trafić spin i dopasować co najmniej dwa symbole, aby wygrać.
Opcje zakładów wahają się od minimalnej stawki 0,10 euro do bardzo wysokiej stawki maksymalnej 250 euro na spin. Jako bardzo zmienny slot z maksymalnym jackpotem 5.000x Twoja stawka, nagrody mogą być całkiem spore. Po wybraniu zakładu, naciśnij przycisk play lub wybierz funkcję autoplay, aby rozpocząć grę.
W miarę obrotu bębnów będziesz obserwować dziewięć różnych symboli regularnych płatności. Na niskie stawki składają się królewskie karty A-10, a do wygranej potrzebne są co najmniej trzy z nich na jednej linii. Wysokopłatne symbole składają się ze skarabeuszy, boga Horusa, faraona i odkrywcy. Do wygranej potrzebne są tylko dwa symbole, a odkrywca wypłaci najwyższą z nich, maksymalnie 500x twoją stawkę za pięć.
Dziesiątym symbolem jest symbol bonusu Return of the Dead, tajemnicza starożytna księga. Symbol ten działa zarówno jako wild, jak i scatter, pomagając w tworzeniu wygranych poprzez zastąpienie ich innym symbolem. Odblokuje on również darmowe obroty Return of the Dead, jeśli zdarzy Ci się wylądować co najmniej trzy na jednym obrocie. Gracze otrzymają dziesięć darmowych obrotów oraz, w zależności od tego, ile scatterów będzie miało miejsce, wypłatę w wysokości do 20x ich stawki.
Zanim rozpocznie się runda darmowych obrotów, jeden z symboli jest wybierany losowo, aby stać się specjalnym symbolem rozwijającym. Podczas rundy, symbol ten będzie się rozszerzał, aby pokryć cały bęben, pomagając w tworzeniu wygranych i zwiększając Twoje szanse na wygraną. Darmowe obroty można również uruchomić ponownie, lądując na trzech kolejnych bębnach.

Fakty o grze

data wydania 20-10-2022
Linie wypłat 10
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,250,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Specjalne funkcje w Return of the Dead obejmują dziki, rozproszenie i swobodne obroty. Podczas darmowych spinów, losowy symbol będzie się rozszerzał, aby pokryć cały bęben i stworzyć wygrane na wielu liniach wygrywających.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gniazdo Return of the Dead jest zoptymalizowane do gry mobilnej.

Jaki jest współczynnik RTP z Return of the Dead?

Ta gra ma wskaźnik RTP na poziomie 96,71%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Return of the Dead

Chociaż Return of the Dead nie jest szczególnie oryginalna, to jednak udaje się w nią grać w bardzo przyjemny sposób. Sensem gry jest jej bardzo zmienna natura, w związku z czym, przy odrobinie szczęścia, można wygrać kilka dużych wygranych. Jeśli chcesz wypróbować Return of the Dead dla siebie, nie ryzykując własnej gotówki, możesz zagrać w darmowe demo, które jest dostępne już dziś.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier